Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Gebze Şube Başkanı Ozan Özocak Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Covid 19 salgını nedeni ile millet olarak  sıkıntılı sürecin dayanışma içinde atlatılacağını dile getiren Özocak, bu dönemde birlikteliğin şart olduğunu söyledi.

TÜRKAV Gebze şube başkanı Ozan Özocak sözlerine şöyle devam etti.“Büyük Türk Milletinin ve İslam aleminin; Ramazan Bayramını en içten duygularımla tebrik ediyorum. Cenabı Hak tuttuğumuz oruçları, yaptığımız duaları inşallah kabul eder.Türkiye olarak önemli bir dönüm noktasından geçiyoruz. İnancım odur ki Türk milleti olarak bu sıkıntılı süreci dayanışma içinde en az hasarla atlatacağız. Bu zor dönemde birlikteliğin şart olduğuna inanıyorum. Doğudan Batıya, Güneyden Kuzeye bir ve beraberiz, ruhumuzda, kalbimizde Türkiye’dir. Türk Milleti var oldukça da Cumhuriyet yaşayacaktır. Bu duygularla Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, tüm milletimize,İslam alemine sağlık ve esenlikler getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum