Palgaz’dan Demirci’ye Ziyaret

Palgaz’dan Demirci’ye Ziyaret
16 Mart 2016, Çarşamba - 22:03

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Palgaz Yöneticilerini makamında kabul etti. Ziyarette Palgaz Genel Müdürü Tamer Sönmez, Yapım ve İşletme Müdürü Kıvanç Türkmen ve Finans Direktörü Muzaffer Yücel ile istişarelerde bulunan Demirci, Çayırova’da devam eden doğalgaz yatırım çalışmaları hakkında görüşlerini iletti ve bu güne kadar yapılan palgaz çalışmaları dolayısıyla da yöneticilere teşekkür etti.

Palgaz 2016 Yılı Yatırım Planı Görüşüldü

Belediye başkanlık makamında konuklarını kabul eden Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, doğalgaz çalışmaları hakkında Palgaz yöneticileriyle istişarelerde bulundu. Palgaz’ın 2015 yılı içerisinde yaptığı çalışmalar neticesinde İnönü Mahallesi’nde doğalgaz çalışmalarını tamamladıklarını belirten Demirci, yine aynı yıl içerisinde Emek Mahallesi’nde de doğalgaz çalışmalarının büyük bir kısmının gerçekleştirildiğini belirtti.

Palgaz yöneticileriyle gerçekleştirdiği toplantıda 2016 yılı yatırım planını da değerlendiren Demirci, Emek Mahallesi’ndeki doğalgaz çalışmalarının tamamlandığını ve bir kısım bölgede eksiklikler olduğunu, eksik olan mahallelerde de kısmi çalışmaların yapılacağını söyledi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki