Para verip üstüne dayak yediler

İstanbul'dan eğlenmek için Kartepe'de bulunan Green Park Otel’e gelen 6 kişilik arkadaş grubu otel görevlileri tarafından dövüldü.
27 Ocak 2016, Çarşamba - 00:46

Alınan bilgiye göre; İstanbul'dan eğlenmek için Green Park Otel’e gelen S.V., O.M.V., K.V., G.V., E.Ö. ve S.Y. isimli 6 kişilik arkadaş grubu 35 lira vererek telesiyeje bindi. Bindikleri telesiyej arızalanınca 1 saat havada mağdur kalan 4 kişi 1 saat bekleyişin ardından yetkililerin arızayı gidermesiyle otele geri döndü. Mağdur oldukları için telesiyeje verdikleri ücreti geri isteyen kişilere otel görevlileri bunun yerine yemek teklifinde bulundu. Yemek yemek istemediklerini söyleyen 6 kişilik grup ile otel görevlileri arasında tartışma yaşandı.


ŞİKAYETÇİ OLDULAR

Tartışmaya dönüşen olayda bir otel görevlisi, gruptan 1 kişiye kafa atınca ortalık karıştı. Kavgayı gören otel görevlileri de olay yerine gelerek 6 kişilik arkadaş grubuna saldırmaya başladılar. Hem hayati tehlike yaşayan hem de mağdur oldukları halde paraları verilmeyerek dayak yiyen grup, olay yerine jandarma çağırarak otelden şikâyetçi oldu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki