Pepe siyasete yeniden mi dönüyor?

Kocaeli eski milletvekili, Çevre ve Orman bakanı Osman pepe, her fırsatta partisinin Kocaeli teşkilatları ile yakın temasta olmaya özen gösteriyor.
30 Eylül 2014, Salı - 14:32

Özellikle geride kalan 30 Mart yerel seçimleri ve 10 ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ilimizde arazide  en çok çalışan partililer arasında gösterilen Osman Pepe, önceki gün bir kez daha AKP Genel Merkezini ziyare etti.  İl Başkanı Civelek, Pepe’den önümüzdeki kurban bayramında ilçe ziyaretlerine katılmasını rica  etti. Pepe, Kurban Bayramı günlerinde Kocaeli’de olacağını, hem Kent Bayramlaşmasına, hem partinin teşkilat bayramlaşmalarına katılacağını söyledi.
Osman pepe’ye teşkilat çalışmaları hakkında bilgi veren İl Başkanı Mahmut Civelek , Genel Başkan yardımcısı  Süleyman Soylu tarafından takip edilen  Teşkilat Performans Sistemi (TPS) ‘de Kocaeli teşkilatının Türkiye 1 ncisi durumunda olduğunu anlattı.  TPS’de  teşkilatların danışma toplantıları,  haftalık yönetim kurulu toplantıları,  ziyaretler, kadın ve gençlik kollarının aktiviteleri, kriter olarak alınıyor.
 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki