Projeleri görüştüler

02 Aralık 2015, Çarşamba - 13:01

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, Gebzeli il yöneticileriyle toplantı yaptı

AK Parti İlçe Başkanı Hasan Soba, dün sabah İl yöneticileriyle Gebze’ye yapılacak projeleri masaya yatırdı. Gebzeli yöneticilerle buluşan Soba hizmetlerin masaya yatırıldığını bildirdi. 

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, AK Parti İl Yönetim Kurulunda yer alan Yöneticilerle toplantı düzenledi. Dün sabah kahvaltısında Ak Parti il başkan yardımcıları Hüseyin Kurt, Ekrem Özenir ve İl yöneticileri Ertuğrul Çırak, İrfan Ayar, Yunus Kahraman ve Hilal Akpınar ile bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirerek Gebze zirvesi gerçekleştirildi. Hasan Soba Başkanlığı’nda yapılan toplantıda Gebze’ye yapılacak yatırımlar ve devam eden çalışmalar değerlendirildi.

PROJELER TARTIŞILIYOR

Dün sabah yapılan toplantı ile ilgili açıklama yapan AK Parti Gebze ilçe Başkanı Hasan Soba "Önümüzdeki günlerde Bakanımız Sayın Fikri Işık ile Gebze'ye yapılması gereken hizmetler konusunda bir toplantı olacak. Bu toplantı öncesinde il yöneticilerimiz ile bir araya gelerek bir Gebze değerlendirmesi yaptık" diye konuştu. Soba önümüzde ki 4 yıl içinde Gebze’ye önemli yatırımların geleceğini ve takipçisi olacaklarını ifade ederken, özellikle 7 Haziran seçimleri öncesi seçim beyannamesinde yer alan Projelerin hayata geçmesi için AK Parti Teşkilatları yoğun bir çalışma içerisine girecek. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki