Puanti Özel Çocuk Kulübü Hizmetinizde

12 Kasım 2015, Perşembe - 15:22

Çayırovada Hizmete Giren Puanti Özel Çocuk Kulübü Firma Yöneticisi Hayriye Yıldırım ve Deneyimli Ekibi İle Görkemli Bir Açılış İle Hizmete Girdi.

Puanti Çayırovaya Renk Kattı

Çayırova Abdurrahman Korhan Caddesi No. 14 hizmete merhaba diyen Puanti Özel Çocuk Kulübü 3 katlı olup arka bahçesi, derslikleri, yemekhanesi, etkinlik salonu, spor, uyku, oyun alanları ile top havuzu ile çocuklarınıza ferah bir ortamda hayata hazırlanma fırsatını kaçırmayın. Puanti Özel Çocuk Kulübünde Çocuk gelişim bölümü mezunu tecrübeli eğitimcileri ile etkin branş öğretmenleri güleryüzlü personeli ve sorunlarınız ile birebir ilgilenecek kaliteli bir hizmet hamlesi ile siz Çayırova halkını bekliyorlar bizde söylemesi.

Puanti Özel Çocuk Kulübü Açılışında Buluştular

Gerçekleşen görkemli açılışa çok sayıda Çayırovalı veliler yoğun ilgi gösterdiler Eski Çayırova belediye başkanı Bülent Çorapsız, Firma yetkilileri aileleri ve dostları gerçekleşen açılışta yerlerini aldılar. Puanti Özel Çocuk Kulübünde açılışa özel indirimli günleri kaçırmayın Abdurrahman Korhan Caddesi No. 14 Çayırova İrtibat tel 0262 744 98 98 numaralardan iletişim kurabilirsiniz. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak yeni hizmete giren Puanti Özel Çocuk Kulübü Çalışanlarına hayırlı işler bol kazançlar dileklerimizi sunuyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki