Rektör, Hereke MYO’yu ziyaret etti

Rektör, Hereke MYO’yu ziyaret etti
25 Ekim 2015, Pazar - 20:19

 

 

KOÜ Rektöre Prof. Dr. Saadettin Hülagü ve beraberindeki heyet Kocaeli Üniversitesi Hereke Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti

KOÜ Rektöre Prof. Dr. Saadettin Hülagü, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ahmet Küçük, Genel Sekreter Vekili Fatih Akbulut, Genel Sekreter Yardımcısı Tahir Akman, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Kenan Keleş ile birlikte Kocaeli Üniversitesi Hereke Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti. Karşılamada Okul Müdürü Prof. Dr. Harun Demirkaya, Öğr. Gör. Uğur Yücel ve Yüksekokul Sekreteri Filiz Güçlü hazır bulundu. Okulun laboratuvarları ve derslikleri inceleyen heyete; Prof. Dr. Harun Demirkaya, Doç. Dr. Elif Öğüt, Doç. Dr. Hasan Öktem, Yrd. Doç. Dr. Mustafa Türkmen, Öğr. Gör. Şener Deniz ve Öğr. Gör. Uğur Yücel, Öğr. Gör. Aynur Sebuk Kurt tarafından laboratuvarlar hakkında bilgilendirme yapıldı.


BİLGİ VERİLDİ

Tüm binaları ziyaret eden Rektör daha sonra akademik personeli de görev yerlerinde ziyaret etti ve çalışma koşullarını yerinde inceledi. Prof. Dr. Harun Demirkaya tarafından okulu tanıtan bir bilgilendirme yapıldı. Sunumda okulun tarihçesi, vizyonu, misyonu, öğrenci ve personel durumu,  fiziki yapısı, okulumuzun sahip olduğu olanaklar, düzenlenen  etkinlikler ve talepler konusunda bilgiler aktarıldı.  Heyet daha sonra Sosyal Tesisler ve Güzel Sanatlar Fakültesinin Umuttepe yerleşkesine taşınmasından sonra kullanılmayan Heykel Binasını da inceledi. . Binaların eğitim sistemine etkin bir şekilde nasıl kazandırılabileceği konusu değerlendirilmeye alınacağı konuşuldu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki