“Rotamız Başarı, Hedef 2015 Seçimleri”

28 Mart 2015, Cumartesi - 12:51

 “Rotamız Başarı, Hedef 2015 Seçimleri”

Çayırova AK Parti İlçe Teşkilatı Öncülüğünde Gerçekleşen İstişare Toplantısı Ziverbey Cafe Restoranda Gerçekleşti.

Çayırova AK Parti kurucu başkanlarını buluşturan İştişare toplantısına Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yönetimi, Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci, Kocaeli AK Parti il yöneticileri Ayşin Balcılar, İdris Demir, AK Parti kadın kolları başkanı Av. Banu Çürüksulu Demir, AK Part gençlik kolları başkanı Kerem Coşkun ve çok sayıda AK Parti kurucu başkanları bir araya geldiler.

Başkan Kılıç, Başarıyı Birlikte Yakalayacağız

Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç yaptığı açılış konuşmasında Kocaeli AK Parti il başkanı Şemsettin Ceyhan’ın selamları ile birlik ve beraberlik mesajları ile yaptığı açıklamalar ile yaklaşan 2015 milletvekili seçimlerinin önemini programa gelen AK Parti ailesine ile paylaştı. Seçim maratonuna her zaman hazır olduklarını belirterek göreve geldiğimizden bugüne kadar sahadayız vatandaşlarımız ile aynı ekmeği paylaşmakta olduklarını belirterek birlik ve beraberlik adına sizlerle birlikte nice zaferlere diyerek toplantıya katılan herkese teşekkür etti.

Başkan Demirci, Beraber Yürüyeceğiz AK Zaferlere

Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci yaptığı açıklamada bizim AK sevdamızı kimse bozamaz bizim dostlularımızın arasına kimse giremez,kimse aramıza küskünlükler koyamaz diyerek sözlerine şöyle devam etti..

 Yeni bir sayfa açarak birlikte nice zaferler yaşayacağız

Çayırova belediyesinin yapacağı hizmet hamlelerini halkımız ile birlikte mutluğununu yaşayacağız diyerek başarıya giden yolun anahtarını birlikte açacağız dedi. Yeni Türkiye yolunda hedef 2015 milletvekili seçimlerine hedef belirleyeceğiz sözleri ile konuşmasını noktaladı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki