“Rüya Cafe'de Rüya Gibi Gece”

“Rüya Cafe'de Rüya Gibi Gece”
25 Ekim 2016, Salı - 12:39

RÜYA CAFE'de Çayırovanın Sevilen Siması Sami Cengiz Öncülüğünde TURAN ALİ Ve ANKARA'LI ŞERİFE'nin Birlikte Sunduğu Ve Birlikte Türküler Seslendirdiği TURAN ALİ 'DEN TÜRKÜLER Programına Bu Hafta Bölgemizin Yerel Sanatçıları Yıldız Gibi Yağdı.

Turan Ali Ve Ankara'lı Şerıfe'ye  Bağlamada Hamza Dilek Ve Piyanist Emrah Demir Program Boyunca   Eşlik Ederek Programa Ayrı Bir Renk Kattılar.

Gelen Konuk Sanatçılardan Kamil Töngel Birbirinden Güzel Slow Parçaları Hem Çalıp Söyleyerek Misafirleri  Ve İzleyicileri Maziye Götürmeyi Başardı. Sezai Seçen,Cengiz Aydın,Atilla Özdemir İse Gurbet Ve Özlem Kokan Türkülerle İzleyicilerin  Sıla Özlemini Bir Nebze De Olsun Giderdiler. Radyo Mavi'nin Yakışıklı Romantik Sunucusu Sinan Aygün İse Okuduğu Şiirlerle Yaralı Gönüllere Tercüman Oldu. Turan Ali Ve Ankara'lı Şerife Gelen Bütün İstek Türküleri Ve Şarkıları Bir Bir Yerine Getirerek  Gönüllere Taht Kurdular. Programı İzlemeye Gelen Davetliler Ve Misafirler Katılarak Bu Yıldızlar Geçidinde Doyasıya Eğlendiler. Program Çekilen Halay Ve Birlikte Söylenen Türkülerle Son Buldu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki