RÜYA CAFEDEN RÜYA GİBİ AÇILIŞ

21 Şubat 2015, Cumartesi - 18:15

Rüya Cafe Çayırovada Hizmete Girdi.

 Çayırova’nın Sevilen Simaları Handan ve Sami Cengiz Çiftin Öncülüğünde Hizmet Verecek Olan Rüya Cafe muhteşem bir açılışla hizmete başladı

Rüya Cafenin açılışında konuşma yapan Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci yeni hizmete giren Rüya Cafe sahiplerine başarılar bol kazançlar dileklerini sunarak açılış kurdelesini kesti.

Firma sahipleri Çayırova Yenimahalle muhtarı Handan Cengiz ve eşi genç iş adamı Sami Cengiz yaptıkları açıklamada  Çayırova’ya  ve Çayırova halkına hizmet vermekten onur duyuyoruz.Açılışımıza katılan tüm dost ve sevenlerimize gösterdikleri ilgi alakadan dolayı teşekkür ediyoruz,saygılar sunuyoruz.

Rüya Cafe’den Coşkulu Bir Açılış

Çayırova Fatih Caddesinde hizmete giren açılışta Çayırova’nın Gözde firması Atik Pastanesi hazırladıkları yaş pasta ve kuru pasta çeşitleri ile tam not aldılar.  Rüya Cafe açılış pastasını Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci ve açılışa katılan misafirleri ile birlikte kesti.

Rüya Cafe açılışına Katılım Yoğun Oldu

Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci,  Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç yöneticileri, CHP Çayırova ilçe örgütü başkanı Selahattin Kaya ve yöneticileri, Çayırova Saadet Partisi ilçe yöneticileri, MHP Çayırova ilçe başkanı Fatih Kartal ve  yöneticileri, AK Parti Kocaeli İl yöneticisi Ayşin Balcılar, Çayırova AK Parti belediye meclis üyesi Filiz Ayyıldız, AK Parti Kocaeli milletvekili aday adayı Dr. Hakan Höbek, Çayırova belediye başkan yardımcıları Fikriye Çelik, Orhan Keskin, Çayırova milli eğitim şube müdürü Şener Doğan, Çayırova Erbakan vakfı şube başkanı Aykan Dönmez yöneticileri, Çayırovaspor as başkanı Şevket Külte, Gümüşspor başkanı Fikret Bilici yöneticileri, Gazetemizin imtiyaz sahibi Macit Kardeş,sanatçı Ali Turan ve STK başkan ve yöneticileri çok sayıda Çayırovalılar açılışa yoğun ilgi gösterdiler.

 

RÜYA CAFE SEKTÖRE RENK KATACAK

Firma sahipleri Çayırova Yenimahalle muhtarı Handan Cengiz ve eşi genç iş adamı Sami Cengiz açılışa katılan dost ve sevenlerine yakın ilgi gösterdi. Açılışa katılan Çayırova halkına Rüya Cafeyi tanıttılar Çayırovada yapacakları hizmetleri anlattı.

Yenimahalle Fatih Caddesi No.129/C (Halk Bankası Karşısı) Çayırova adresinin ’de hafta sonu hizmete girmenin gurunu Çayırova halkıyla paylaştı. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak yeni hizmete giren Rüya Cafe çalışanlarına hayırlı olsun bol kazançlar dileklerimizi sunuyoruz.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki