Rüya Cafe’den Türkü Geceleri

Rüya Cafe’den Türkü Geceleri
14 Temmuz 2016, Perşembe - 13:09

Ramazan Bayramından Sonra Salı Geceleri Gerçekleşen Türkü Gecelerine Çayırovalılar Aileleri İle Birlikte Yoğun İlgi Gösteriyorlar.

Çayırovanın Gözde Mekanı Olan Rüya Cafe sahipleri Sami ve Handan Cengiz Öncülüğünde Gençlerin ve ailelerin talepleri üzerine gerçekleşen Türkü gecesine katılanlar Türk halk Müziğinin en güzel parçalarını dinleme fırsatı buldular.

Rüya Cafe deneyimli ekibi Türkü gecesine katılan Çayırovalı vatandaşlar ile yakından ilginerek tam not almanın gurunu yaşadılar. Muhteşem türkü gecesine Çayırovadan çok sayıda konuk ve öğrenci katıldı. Kurumdaki yeni bölümün hizmete girmesi vesilesi ile kısa bir konuşma yapan Rüya Cafe Müdürü Sami Cengiz,  bundan sonra her Salı geceleri Türkü gecesi olarak akşamları buluşuyoruz diyerek, Daha sonra Rüya Cafe’de Bölgemizin ve Çayırovanın sevilen siması Turan Ali’nin öncülüğünde deneyimli ekibi bağlama eşliğinde bölgemizdeki yöresel sanatçılar ile  türkü geceleri konserleri veriliyor. Rüya Kafede bulunan konuklar Türk Halk Müziğinin en gözde eserlerini dinleyerek kendilerinden geçtiler. Bu arada seslerine güvenen konuklar da mikrofonu alarak türküler söylediler.  Rüya Kafenin türkü gecesi gençlerin diğer konukların orkestra için yaptıkları coşkulu alkışların arasında sona erdi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki