“Rüya Gibi Düğünde Buluştular”

05 Ekim 2015, Pazartesi - 13:38

Çayırovanın Sevilen Siması CHP Çayırova Belediye Meclis Üyesi A. Kadir Honca Kızını Evlendirmenin Mutluluğunu Sevenleri İle Paylaştı. Genç Çifti Sevenleri Yalnız Bırakmadılar Muhteşem Düğünde Renkli Kareler Yaşandı.

Çayırova İlçemizin Sevilen Ailelerinden  Honca ve Kadiroğlu Aileleri Düğün Töreninde Buluştu. Sevim – A. Kadir Honca ailesinin güzel kızları Şermin, Behice – Adnan Kadiroğlu  ailesinin yakışıklı oğulları Yakup ile dost ve sevenleri arasında Evliliğe  adımlarını attılar.

Çayırovanın sevilen siması A. Kadir Honca kızının düğün törenine katılan misafirleri ile yakından ilgilendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı Düğün merasimde çekilen yöresel halay eşliğinde doyasıya eğlendiler ve güzel kareler yaşandı. Düğün töreninde genç çiftin nikahını Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci tarafından gerçekleşti. Nikah şahitleri Kocaeli Milletvekili adayları Fatma Hürriyet Kaplan, Haydar Akar, Tahsin Tarhan Gerçekleştirdi Başkan Demirci genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileklerinde bulundu ve hediyesini takdim ederek tebrik etti.

İş ve Siyaset Dünyasını Buluşturan Düğün

Düğün törenine Kocaeli Milletvekili adayları Fatma Hürriyet Kaplan, Haydar Akar, Tahsin Tarhan, Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci, başkan yardımcısı Fikriye Çelik, Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yöneticileri, CHP Çayırova ilçe örgütü başkanı Selahattin Kaya ve ilçe yöneticileri, kadın kolları, gençlik kolları, CHP Çayırova belediye meclis üyeleri, AK Parti belediye meclis üyeleri, SP. Çayırova belediye meclis üyeleri, Eski Kocaeli CHP milletvekili M. Hilal Kaplan, Eski Çayırova belediye meclis üyesi Mehmet Ali Kaplan, Ergün Emlak yönetim kurulu üyesi genç iş adamı Baran Aydın, Murat inşaat yönetim kurulu başkanı Muammer Karaca, Yenimahalle muhtarı Handan Cengiz eşi Sami Cengiz ve bölgemizdeki çok sayıda iş adamları muhteşem düğünde yerlerini aldılar. Çayırova Toprak 2 düğün sarayında gerçekleşen düğüne Dost ve sevenleri düğün töreninde  mutluluğa ilk adımlarını atan genç çifti yalnız bırakmadılar. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileklerimizi sunuyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki