“Rüya gibi düğünde buluştular”

27 Nisan 2015, Pazartesi - 00:30

Çayırovanın Sevilen Siması Sadettin Akgün Hayatının İmzasını Attı.

Çayırova İlçemizin Sevilen Ailelerinden  Muslu ve Akgün Aileleri Düğün Töreninde Buluştu. Sabire – Osman Muslu ailesinin güzel kızları Büşra ve Hatice – Muhlis Akgün ailesinin yakışıklı oğulları Sadettin ile dost ve sevenleri arasında Evliliğe  adımlarını attılar.

Çayırova’nın sevilen siması Muhlis Akgün Oğlunun düğün törenine katılan misafirleri ile yakından ilgilendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı Düğün merasimde çekilen kemençe ve yöresel halay eşliğinde doyasıya eğlendiler. Düğün törenine Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci ve AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yöneticileri, Ak parti belediye meclis üyeleri yalnız bırakmadı. Başkan Demirci genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileklerinde bulundu

İş ve Siyaset dünyasını buluşturan düğün

Çayırova Yeşil vadi düğün sarayında gerçekleşen muhteşem düğüne bölgemizdeki çok sayıda iş adamları katıldı.  Dost ve Sevenleri Düğün töreninde  mutluluğa ilk adımlarını atan genç çifti yalnız bırakmadılar. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileklerimizi sunuyoruz.

 

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki