SAADET PARTİSİ SALONA SIĞMADI

İBRAHİM BAHÇESİNDEN TAZE GÜLLER GELİYOR.Saadet Partisi gövde gösterisi yaparak seçim startını verdi. Programını açıklayan, yapacaklarını anlatan, meclis kadrosunu tanıdan İlhami Bayrak, “ Bu Çayırova’nın seçimi olacak.
23 Şubat 2014, Pazar - 18:20

Saadet Partisi gövde gösterisi yaparak seçim startını verdi. Programını açıklayan, yapacaklarını anlatan, meclis kadrosunu tanıdan İlhami Bayrak, “ Bu Çayırova’nın seçimi olacak. Saadet Partisi Çayırova İlçe teşkilatı tarafından organize edilen Sadet Partisi Çayırova Belediyesi meclis üyesi aday tanıtım programı ve proje tanıtım toplantısı tam bir şölen havasında geçti.  Programa katılanlar attıkları “Beş hilal bir yıldız Çayırova hazırız”, “Bu millet sizinle gurur duyuyor”, “Saadet kazanınca dürüstlük kazanacak sloganlarla salonu inlettiler. Salonu dolduran yaklaşık iki bin kişinin bayrak şovu ise statları aratmayan cinstendi. İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra salonda ‘Mücahit Erbakan’ sesleri yükseldi. Programda Genel Başkan yardımcısı Hasan Bitmez de yer aldı.

Programında açılış konuşmasını yapan SKM Başkanı Zeki Özçelik, “SP teşkilatları olarak bugün seçim çalışmasına başlamadık bizim seçim çalışmamız bugünlük değil. Seçim varmış gibi her gün çalıştık.  SKM olarak 31 Mart zaferine hazırız.  Ancak bu yetmez biz Çayırova’nın geleceğini sizinle beraber inşa etmek istiyoruz. Bugün beraber çalışıp beraber kazanacağız. Bundan sonra belediyeciliğin yeniden kitabı yazılacak bu Çayırova’da İlhami Bayrak ile olacaktır. Bu sandıktan ne başbakana oy çıkacak ne Kılıçdaroğlu’na oy çıkacak ne de Bahçeli’ye oy çıkacak. Bu sandıktan İlhami Bayrak çıkacak Saadet çıkacak. Kendi projesinden emin olmayanlar başbakan için oy istiyor. Bu kendi eksikleridir bunlara itibar etmeyin. Bunları başbakan bile kurtaramayacak” dedi. Konuşmanın ardından İlhami Bayrak sinevizyon gösterimi sunuldu. İlhami Bayrak’ın Çayırova Belediye Meclisi üyeliği ve ilçe başkanlığı döneminde yaptığı çalışmalar hatırlatıldı.

Alkışlar ve “ kurtar bizi İlhami Bayrak, Saadet gelecek rüşvet bitecek, inançlı kadrolar omuz omuza” sloganları ile kürsüye gelen ve konuşmasına başlayan Bayrak’a uzun süre sevgi gösterileri yapıldı.

Saadet Partisi Belediye Başkan adayı İlhami Bayrak 2014 yerel seçimlerin önemine değinerek, “Çayırova için dönüm noktası teşkil edeceği günlere sayılı günler kaldı. Önümüzde yeni bir yerel seçim var bu yerel seçim hepsinden daha önemlidir. Yapacağımızı tercihler geleceğimizi şekillendirecek. Bazı günler vardır hataları telafi edilir ama bazı seçimler vardı ki telafisi zordur. Bu seçim onlardan bir tanesidir” dedi.

Bayrak sözlerine şöyle devam etti, “ Çayırova önemli bir konumdadır rant paydaşı verdiği bir yerdir. İlçemizin kaynakları için yapılan planlar mevcuttur. Yapınla imar planlarına baktığımızda ne demek istediğimi açıkça görmekteyiz. Yanlış bir seçime tahammülümüz yoktur. Yaşanabilir bir Çayırova mı yok talan edilmiş bir Çayırova için mi oy kullanılacak? Kaynakları yandaşlara peşkeş çekilen belediye için mi yoksa halkın menfaatini düşünen belediye için mi oy vereceksiniz? İşte bu seçim Çayırova’nın bu açıdan kader seçimi olacak.”

Çok uzağa gidilmemesi gerekir 2009 seçimlerinde otogar yapacağız, cep terminal yapacağız, köprülü kavşaklar yapacağız, kültür merkezleri gençlik merkezleri yapacağız demişlerdi yapıldı mı? Bu arkadaşlarımızın tek derdi halkı kandırmak halkın kaynaklarını sömürmek. Yaptıkları da var. İmar planları yapıldı yandaşlarını zengin ettiler. Kültür gezileriyle, maraton adı altındaki koşularla milletin parasını har vurup harman savurdular” şeklinde konuştu.

Sınır meselesine değinen Bayrak, “Çayırova Şişe Cam Çayırova’nın dediler, Çayırova Ziraat dediler Çayırova Hünkâr Çayırı dediler ama Gebze’ye verdiler. Denize sınırı olmayan tek ilçe Çayırova’dır” diye konuştu. Konuşmasının son bölümünde altın proje olarak isimlendirdiği projesini açıklayan Bayrak beş yıllık dönem içerisinde hiçbir yardım ve destek almadan 150 trilyon lira ek kaynak oluşturacaklarını, açıkladığı bütün projelerin bu kaynaktan yapılacağını da söyledi. Bayrak, “Çayırova belediyesi beş yılda trilyonlarca lira parayı sokağa attı, yandaşlarına aktardı. Biz kamu alımlarında ihalelerde çok dikkatli davranacağız. İşte bu kaynak harcamalar faslını kontrol etmemiz ile ortaya çıkacak. Bu konuyla ilgili açılamalar yapacağız” dedi.

Toplantıya mahalle muhtar adayları, dernek başkan ve yöneticileri, STK temsilcileri, spor otoriteleri, siyasi partilerin temsilcileri de katıldı. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki