SAADET PARTİSİ'NDEN BÜYÜK İDDİA….

O KOLTUKLARDAN MECBUR KALKACAKLAR.Saadet partisi Çayırova ilçe başkanı İlhami Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri, Demokrat parti ilçe Başkanı Kurban Aktaş’ı ilçe teşkilatında ziyaret ettiler.
17 Eylül 2013, Salı - 12:52

Samimi bir ortamda yaklaşık iki saat süren görüşmede, başkanların fikir birlikteliği Saadet partisi ve Demokrat partinin yerel seçimlerde ortak hareket edeceklerinin de sinyallerini verir gibiydi.

Ev sahibi olarak misafirlerini ağırlayan demokrat parti Çayırova ilçe başkanı Kurban Aktaş, Saadet partisinin yerelde yaptığı dik, vakarlı siyaseti sayesinde Çayırova’da çok usulsüzlüğün önünü kestiğini belirterek şöyle devam etti.

Çayırova hepimizin ortak yaşam alanı bu kent bizlerin, bu kente kim hizmet ederse biz hizmetkarı oluruz, bu manada sayın İlhami Bayrak beyi ve yönetimini takdirle izliyor ve destekliyoruz.Çayırova ilçesi sorunlar yumağı haline geldi,kendisine ait olan Hünkar çayırı,Çayırova ile adı özleşmiş çayırova ziraat ormanı adeta gasb edilerek elinden alındı,birileri vizemi istiyorlar sizden diyerek  halkla adeta dalga geçiyorlar dedi.

Kendilerine gösterilen misafir perverliğe teşekkür ederek sözlerine başlayan Saadet Partisi ilçe başkanı İlhami Bayrak,demokrat  parti ilçe başkanının gerek yerel medya gerekse sosyal medya üzerinden her zaman Çayırova halkının haklarını aramak için mücadele gösterdiğini bunu da yakından takip ettiklerini belirterek sözlerine devam etti.

 

ÇAYIROVA’NIN GELECEĞİ KARARTILDI.

Çayırova halkının gecen 10 sene içinde kandırıldığını, geleceğinin karartıldığını iddia eden İlhami Bayrak, iş bilmez yöneticiler Çayırova belediyesinin hacizlerle boğuşmasına sebep oldular.Bindikleri lüks araçların faturaları gariban halkın verdiği vergilerden ödenerek adeta saltanat kurdular.Bu araçların hesabını  ALLAH’A  nasıl vereceksiniz diye seslenen Bayrak,biz geldiğimizde halk hangi vasıtalarla ulaşım sağlıyorsa yöneticilerimizde o şartlarda belediyeye gidip gelecekler diyerek bu saltanatında hesabını soracaklarını ifade ederek devam etti.

AMERİKA MARSIN FOTOĞRAFINI ÇEKTİ GERİ GELDİ, BELEDİYE’NİN TADİLATI BİTMEDİ.

Milli görüş belediyeciliğinin eseri olan belediye binasını, yıllar sonra tadilat yapmaya kalkan zihniyet onu da yüzüne gözüne bulaştırarak adeta belediyenin kaynaklarını çar çur ettiler. Granitin üzerine Çin malı kalebodur’lar döşeyerek iş bilmezliklerini tescil ettiler.Dört sene gibi bir zaman diliminde bir tadilat yapamayarak kendi alanlarında bir rekora imza atarak,vatandaşın tepkilerine üzerine çeken bu yönetimden Çayırova halkı bir an önce kurtarılmalıdır.Bu iş bilmez basiretsiz yönetimin gitmesi için halk bize görev verdi,bizlerde bu görevi yani halkın isteklerini dile getirmek için gece gündüz çabalıyor,1300 e yakın teşkilat görevlimizle kapı kapı dolaşarak anlatıyoruz.Bunun için demokrat partimizi ziyaret ettik.İnanıyorum ki bu çağrımıza ilçe başkanımız da kayıtsız kalmayacak,sesimize kulak vererek bizlerle beraber hareket edecektirler.

YAKINDA BİRİLERİ O TORPİLLE OTURDUKLARI KOLTUKLARINI MECBUR BIRAKACAKLAR.

Bu yönetimin Çayırova halkını anlayamadığını, her kesimle kavgalı olduğunu hatta huzursuzluğun belediye yönetimine kadar sıçradığını belirten Bayrak, üç aydır başkan yardımcıları toplantısı bile yapamayacak hale geldiler.

Gelen hafta içerisinde saadet partisine ait gazetelerinin 2. Sayısını Çayırova’daki her haneye ulaştırarak, belediyenin yaptıkları yanlışlıkları halka duyuracaklarını söyleyen Bayrak bir hafta sonra bazı koltukları mecbur bırakacak torpilli kişiler olacak. Bu mecburi bir yol ayrımı olacak bu gidişi kimse durduramayacak bekleyin ve görün diyerek, Çayırova için hayırlısı neyse biz onun için dua ediyor o yolda çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi.

ROTA AJANS.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki