Saadet’de durmak yok

21 Ekim 2015, Çarşamba - 15:43

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili adayı Recep Sarıdoğan, saha çalışmalarına devam ettikçe gösterilen ilgiyle birlikte umutlarının da arttığını ve halkın desteği karşısında güç kazandıklarını söyledi.

 

 

Gebze’de çalışmalara katılan recep Sarıdoğan, en hareketli mahallerden olarak bilinen Mimar Sinan Mahallesi sandık başkanları ile toplantıda bir araya geldi. Sarıdoğan yıllar sonra ilk kez baraj sorunu olmadan bir seçime hazırlandıklarının ifade ederek, ‘’Bu durum tüm vatandaşlara duyurularak, bu kez bize oy vermeleri sağlanmalı. Vatandaşlarımız, barajın sorun olmadığını ve bireysel başvuru hakkı ile milletvekillerimizi meclis gönderebileceğimizi bilmeli. Bunu duyuralım ve güçlü bir şekilde meclisteki yerimizi alalım’’ dedi. Sandık başkanları ile yapılan toplantıya, Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, İlçe Teşkilat Başkanı Eyüp Öymen ve Mahalle Başkanı Recep Tütüncü’de katıldı.

ZİYARETLER YAPTI

Saha çalışmalarını devam ettiren Milletvekili adayı Recep Sarıdoğan, bir diğer aday Ahmet Özen ile birlikte Körfez’in tanınmış esnaf ve siyasilerinden Recep Dere’yi ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında,m 2014 seçimlerinde yüzde 21 gibi ciddi bir oy alan Ahmet Özen, yorulmuş siyasetçilerin dinlenmesi ve yeni enerji dolu isimlerin mecliste çalışması gerektiğini söyledi. Ahmet Özen, hizmete susamış Saadet kadrolarının ülkeye ve millete heyecan katacağını söyledi. Yine Körfez’in tanınmış ailelerinden olan Muhasebeci Ergün Gönenç ve babası Hasan Gönenç’i ziyaret eden Recep Sarıdoğan ve Ahmet Özen, Kocaeli halkının bu kez HDP yerine SP adayını meclis göndermesinin zor olmadığını belirterek, ‘’Saadet Partisi’nin il barajını geçerek meclis vekil göndermesi için bizi destekleyin. Meclis bu kez 5 partili olacak ve buradaki düğümü çözecek olan da saadet Partisi kadroları olacaktır’’ dedi. Daha sonra Hac vazifesini yerine getiren Latif Çelik, Recep Sarıdoğan ve İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun tarafından ziyaret edildi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki