Saadetli gençler ülke istikbalinden endişeli

30 Nisan 2015, Perşembe - 09:03

                                                

Saadet Partisi İzmit ilçe gençlik kolları Başkanı İbrahim Ethem Akbuğa, 7 Haziran seçimleri öncesi ilçe binasında basın açıklaması gerçekleştirdi.

 

Akbuğa yaptığı açıklamada hizmet etmek gayretinde olduklarını vurguladı. “ Vatanımız ve milletimizin istikbalini ilgilendiren son derece önemli bir seçim sürece yaşamaktayız. Bu seçim sürecinin önce İzmit'imize sonra tüm insanlığa hayırlar getirmesini niyaz ediyoruz.  Saadet Partisi İzmit gençliği olarak, Milli Görüş davasına gönül verdik ve üzerimize düşen tarihi sorumluluğu yerine getirmek üzere teşkilatımızda görev alarak milletimize hizmet etme gayreti içerisine girdik.”

               

Akbuğa konuşmasına şöyle devam etti. “Çalışmalarımız esnasında gördük ki; 7 Haziranda yapılacak genel seçimlerde ilk defa oy kullanacak genç seçmenlerimizin büyük çoğunluğu henüz kararını verememiş durumda. Kendi istikballerinden ve ülkenin istikbalinden endişe etmekteler. Gençlerin bu düşüncelerini gençlik kollarımızın yapmış olduğu "Fikir Duvarı" çalışmasında, duvara yazmış oldukları yazılardan ve birebir görüştüğümüz genç kardeşlerimizin söylemlerinden biliyoruz. Bizler, Saadet Partisi İzmit İlçe Gençlik Kolları Yöneticileri olarak İzmit gençliğine diyoruz ki; “ Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık ise ölüme götürür.” Evet, kararsızlık sizi tehlikeye götürür. Bunu neden söylüyoruz?  Çünkü “ Saadet Partisine oy verirsen, oyun ziyan olur " düşüncesi bilinçli bir şekilde zihinlere sokulmaya ve teşkilatımızın çalışmaları yok sayılmaya çalışılıyor. Oyum ziyan olur mu ? Olmaz mı ? Bunun kararını kendiniz verin diyoruz. Bu kararı verirken, önünüze sunulan fırsatları iyi değerlendirmenizi istiyoruz. Bu milletin bağrından çıkmış iki kıymetli liderin davasını sürdüren iki siyasi partinin ittifakıyla birlikte sizlere bir fırsat daha sunuyoruz. Çok yakın zamanda milletimiz Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'dan ve Şehit Başkan Muhsin Yazıcıoğlu'ndan layıkıyla istifade edememiş ve kendi istikbalini tehlikeye atarak iyi bir gelecek fırsatını ertelemiştir. Ya da gençlerimiz kısa vadeli menfaatler uğruna, kalitesi yaptığı hatalı işlerden belli olan “ kandırılan, kandıran, fikir babalığını şeytanın yaptığı ırkçılığı davasının temeline oturtan “ liderlerin peşinden giderek memleketin istikbalini tehlikeye atmıştır.

               

Bu seçimde Milli İttifakla yanınızdayız. Milli Görüş gençliği ve Alperenler olarak alnımız açık,    davamızı, duruşumuzu ve geçmişimizi araştırabilirsiniz. Kapımız, gönlümüz açık. Sizi, iki büyük davanın ittifakına davet ediyoruz. Buyurun davamıza, buyurun teşkilatımıza. Ayrıca yine bu vesileyle, sizin aracılığınızla İzmit gençliğini mitingimize davet etmek istiyoruz.

 

3 Mayıs 2015 Pazar günü Saat:14.00 ‘te Perşembe Pazarı alanında yapacağımız, Milli İttifakın mimarları Genel Başkanlarımız Prof. Dr. Mustafa Kamalak ve Mustafa Desti’ cinin katılacağı Büyük Kocaeli Mitingine davet ediyoruz.”

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki