Saadetli Hanımlardan Gövde Gösterisi

Çayırova Saadet Partisi Hanım Kolları, düzenlediği özel programa sağladığı katılımla ilçe teşkilatının yapmış olduğu miting havasında ki programları aratmadı.
10 Mart 2014, Pazartesi - 14:26

Çayırova Saadet Partisi Kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle geçtiğimiz hafta sonu Çayırova Düğün Salonunda özel bir program tertip etti. Yüzlerce Çayırovalı kadının bir araya geldiği programa Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak’ta katıldı. Salona girdiği andan itibaren hanımların yoğun tezahüratı ile karşılaşan Bayrak burada kısa bir selamlama konuşması gerçekleştirdi.

YOĞUN KATILIM MEMNUN ETTİ

Salonu dolduran yüzlerce bayana hitap ederek Saadet Partisi’nin Hanım Kollarının zayıf olduğunu söyleyenlere müthiş bir cevap verdiniz diyen Başkan Adayı Bayrak; “Bizler hem ilçe teşkilatımızla hem gençlik kollarımızla hemde hanım kollarımızla Çayırova’ya damga vuran bir siyasi partinin temsilcileriyiz. Şuan bu salonu dolduran hanımlarımız ile birlikte tüm Çayırova’da ki ve ülkemizde ki kadınlarımızın, dünya kadınlar günü kutluyorum. Tabiî ki bizler Nene Hatun’ları görmüş bir ecdadın torunları olarak kadına gereken değeri veren bir toplumun parçalarıyız ve fakat kadına yönelik şiddetin arttığı şu dönemlerde de bu şiddeti kınamadan, lanetlemeden konuyu sonlandırmak istemiyorum” dedi.

HANIMLARDAN BİRLİK MESAJI

Konuşması salonu dolduran bayanlardan yoğun alkış alan Bayrak, daha sonra sorun ve sıkıntıları olan Çayırovalı hanımları dinledikten sonra beraberinde ki heyetle birlikte salondan ayrıldı. Çeşitli ikramlar ve sohbet eşliğinde devam eden program da Çayırova Saadet Partisi Bayan Belediye Meclis Üyesi adayları Fatma Tekin ve Hatice Yıldırım’da program boyunca davetlilerle yakından ilgilendi. Programın sonunda ise davetliler Saadet Partisi ve İlhami Bayrak’a desteklerinin sürekli artarak devam edeceğini belirttiler. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki