SAADET’TEN GÜL SİYASETİ

19 Mayıs 2015, Salı - 14:04

 

Siyasetteki seviyenin gün geçtikçe aşağılara çekildiğini ifade eden Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz 7 Haziran’da sandığa gitmeye hazırlanan seçmene hem seviyeli siyaset hem de Gül hediye ederek amaçlarının sadece ve sadece kendilerine hizmet olduğunu anlattıklarını söyledi.

 

Milli Görüş siyasetinin her zaman insana ve insanlığa hizmet etmek anlayışını “Halka hizmet Hak’ka hizmettir” düsturu çerçevesinde gerçekleştirdiğini sözlerine ekleyen Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Necati Korkmaz, bu minval üzerine seviyesi düşen siyasete gül ayarı vermek için halkımızla buluşurken onlara Gül hediye ettiklerini ifade etti.

 

SAADET HER YERDE

Hafta sonu piknik ve mesire alanları ile Beylikbağı mahallesinde halk taraması gerçekleştirdiklerini sözlerine ekleyen Başkan Korkmaz, “Tüm teşkilatlarımızla gerçekleştirdiğimiz halk taramalarında hemşehrilerimize seçim broşürlerimizin yanında Gül de hediye ediyoruz. Gül toplumumuz için çok önemlidir. Bizde bizim için önemli olanı halkımıza veriyoruz. Halkımızdan da gelen tepkiler çok olumlu. Kadın kollarımız ev ev gezerek hem seçim broşürlerini hem de gülleri dağıtıyor. Bu ana kadar böyle bir çalışma görmediklerini ifade eden vatandaşlarımız bize destek vereceklerini söylüyorlar. Biz inanıyoruz ki bu seçimde Meclis’te yine ve yeniden halkımızın gerçek sorunlarını anlatacağız ve onların dertlerine derman olacağız. Mahalle ve halk taramalarımız her gün devam edecektir.” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki