Saadetten hayırlı imza

26 Kasım 2014, Çarşamba - 14:46

Saadet Partise (SP) i Gebze İlçe Kadın Kolları tarafından organize edilen aşure etkinliği programı kapsamında Kadın Gençlik Kolları da çağın vebası haline gelen Bonzai ile mücadele imza kampanyası gerçekleştirdi.

Muharrem ayı etkinlikleri kapsamında Gebze Kent Meydanında Aşure programı gerçekleştiren SP Gebze Kadın Kolları halka bin kişilik aşure dağıttı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Aşure programında Kadın  ve Gençlik Kolları da Bonzai ile mücadele için imza kampanyası düzenledi. Müslümanlar için büyük önem arz eden Muharrem ayında bir dizi etkinlik oluşturduklarını ifade eden SP  Gebze Kadın Kolları Başkanı Şükran Gümüş, “Bu etkinliklerimizin kapanış programını da Kent Meydanında halkımıza aşure dağıtımı yaparak gerçekleştiriyoruz. Amacımız birlik ve beraberliği sağlamaktır. Teşkilatlarımız bu anlamda çalışmalarını gerçekleştirdi.” dedi.

BİLİNÇLENME ÖNEMLİ 

Çağın en büyük vebası haline gelen Bonzai ile mücadele kapsamında Saadet Partisi olarak ülke genelinde imza kampanyası başlattıklarını ifade eden Kadın Gençlik Kolları Başkanı Büşra Atmaca, “Amacımız gençlerimizi ve aileleri Bonzai için bilinçlendirmek. Bu illetten kardeşlerimizi uzak tutmak ve yasa yapıcıların bu maddeleri satanlara ve pazarlayanlara daha yaptırıcı uygulamalar oluşturmasını sağlamak. Bu anlamda çalışmalarımız devam edecektir” diye konuştu. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki