Zor günlerden geçtiğimiz aşikardır. Bu zorlukları yine el birliği ile atlatacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Korkmayalım, telaş yapmayalım ama lütfen uyarıları dikkate alalım. Bana virüs bulaşmaz demeyelim. Hiçbir şey yokmuş gibi davranmayalım. 14 temel Kuralı harfiyen yerine getirelim. Özellikle el hijyenimize özen gösterelim. Ailemizle ve arkadaşlarımızla mesafeli iletişim kuralım. Mecbur kalmadığımız sürece dışarı çıkmayalım.

Hepimizin bildiği üzere, tüm dünya korona virüs salgınıyla karşı karşıyadır. Ülkemizde de görülen bu salgın hastalığın ciddiyetini iyi anlamalıyız. Virüsün yayılmasını önleyecek ve bu mücadeleye en büyük katkıyı sunacak olan bizleriz. Sosyal medyada, Facebook, Twitter, Instagram gibi mecralarda maalesef doğrudan çok insanları kaosa sürüklemeye çalışan paylaşımlar yapanları kale almayalım. Başta Sağlık Bakanlığımızın sosyal medya hesapları olmak üzere kamu kurumlarımızın hesaplarını takip edelim. Yetkili merciler bizleri aydınlatmak için her gün gerekli açıklamaları yapıyorlar.

 

Bu doğrultuda evimizde kalarak gerçek açıklamalar ve bilimsel veriler doğrultusunda Allah’ın izniyle en kısa zamanda bu illeti defedeceğimize inanıyoruz. Önlemimizi alalım, evimizde sağlıklı kalalım. İhtiyarlarımızın hal ve hatırını kontrollü bir şekilde soralım. Yeniden Refah Partisi Gebze ilçe Teşkilatı olarak diyoruzki #Evdekal  #KitapOkuGebze #SabirlıOlGebze  Gün birlik günü gün kardeşçe paylaşma ve dayanıma günüdür. Sabırlı olalım şüphesizki Allah c.c sabredenlerle beraberdir(Bakara153).                                     

                                                          

     Yeniden Refah Partisi

    Gebze İlçe Başkanlığı

    Tanıtım Birim  Başkanı                                                                                                                                                                                                                        Yaşar Birgül