ŞAMPİYON DARICA YURDA DÖNDÜ

Portekiz'de yapılan Avrupa Kulüpler Arası Kros Şampiyonası'nda ülkemize altın madalya kazandıran Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü kafilesi yurda döndü.
05 Şubat 2014, Çarşamba - 16:21

Gece saatlerinde yurda dönen kafileyi Atatürk Havaalanında Darıca Belediyesi Başkan Yardımcıları Seyfettin Ağtaş, Sami Ayhan ve belediye birim müdürleri çiçeklerle karşılarken, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Ak Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, meclis üyeleri ve kalabalık bir topluluk ta davul zurna eşliğinde Sevgi Parkı’nda kafileyi karşılayarak şampiyonluğun tadını çıkardılar.

                BAŞARILARIMIZ DEVAM EDECEK

                Kafile Başkanı ve Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Başkanı Sadık Albayrak şampiyona dönüşü yaptığı açıklamada ,bu denli büyük başarıların tüm spor otoriteleri tarafından takdir edildiğine vurgu yaparak, “Kulübün Onursal Başkanı Şükrü Karabacak’ın bu başarıda katkısı çok büyük. Kendisinin deneyim ve tecrübelerinden istifade ettik. Portekiz’de dahi bizleri ve yarışmalar öncesi sporcularımızı telefonla arayarak büyük moral ve motivasyon sağladı. Bu şampiyonluğu kendisine hediye ediyoruz. Özellikle genç sporcuları bünyesinde barındıran kulübümüz gelecek yıllarda büyükler kategorisinde de başarılı çizgisini devam ettirecektir. Ülkemize kazandırdığımız bu önemli başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu başarıların devamı gelecek” diye konuştu.

                TÜM CAMİAYA TEŞEKKÜR EDERİM

                Sporcuları ve teknik heyeti tek tek kutlayan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise  ülkeye ve Darıca’ya böyle bir gurur yaşattıkları için sporculara teşekkür etti.

                Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak yaptığı açıklamada, “Darıca Belediyesi Eğitim Spor kulübünü kuran ve birlikte gençlerimizin yetişmesine katkı sunan bu organizasyonda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Elde ettiğimiz Avrupa şampiyonluğu Darıca’ya ve ülkemize hayırlı olsun. Bu gençler inşallah önümüzdeki yıllar içerisinde daha büyük başarılara imza atacaklar. Türk gençlerinin elinden tutuğumuzda çok şeyler başaracaklarını bizlere göstermiş oldular. Doğru işler yaptığınızda başarı kaçınılmaz oluyor. Kazanılan bu başarı bizlere güç kattı. Darıca ailesi olarak, bu başarıda emeği geçen tüm kulüp yönetimi, antrenör ve sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının artarak devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

                Yapılan konuşmaların ardından Başkan Şükrü Karabacak, İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve sporcular davul, zurna eşliğinde halay çekerek, gelen Avrupa şampiyonluğunu kutladı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki