Şampiyonluğa Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu Uzandı

19 Ocak 2016, Salı - 13:53

Ortaokullar arası kız ve erkekler hentbol il birinciliği müsabakaları önceki gün Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda oynanan yarı final ve final müsabakalarıyla tamamlandı ve dereceye girenler kupa ve madalyalarını aldı.

Kızlar kategorisinde Gebze Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu, erkekler kategorisinde ise Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu şampiyon oldu.Erkeklerde şampiyon ola n Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ekibine kupa ve madalyalarını Okul sporları  sicil lisans şube müdürü Turgay Bulut verdi. Final maçını kaybederek ikinciliğe razı olan Yunus Emre Ortaokulu’na kupa ve madalyalarını Okul Sporları il temsilcisi Göksel Ali Argun takdim etti.

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ ÜÇÜNCÜ OLDU

Üçüncülük maçında Ulusal Egemenlik Ortaokulu’nu 17-7 mağlup eden Mustafa Üstündağ Ortaokulu’na kupa ve madalyalarını hentbol gözlemcisi Hayrettin Yıldırım ve Gebze Yunus Emre Ortaokulu müdürü Yılmaz Kol birlikte verdi. Dördüncü olan Ulusal Egemenlik Ortaokulu ise ödüllerini Mehmet Akif Ortaokulu müdürü Eyüp Yılmaz’dan aldı. 

ŞAMPİYON AHMET ZEKİ BÜYÜKKUŞOĞLU

Yıldız kızlarda ise Ulusal Egemenlik Ortaokulu’nu 21-3 yenerek şampiyon olan Ahmet Zeki Büyükkuşoğlu Ortaokulu’na kupa ve madalyalarını 30 Ağustos Ortaokulu müdürü Ahmet Batur verdi. Final maçında İkinciliğe razı olan Ulusal Egemenlik Ortaokulu ödüllerini hentbol gözlemcisi Hayrettin Yıldırım’dan aldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki