SANAYİ SİTESİ YÖNETİMİ TAKİP’DE

S.S. Çayırova Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yönetim kurulu başkanı Haydar Demirkıran ve yönetim kurulu üyeleri gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.
09 Eylül 2013, Pazartesi - 20:35

 Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette çeşitli konular hakkında fikir alıverişinde bulunuldu. S.S. Çayırova Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yönetim kurulu başkanı Haydar Demirkıran, gazetemiz yöneticilerine başarılar dileyerek gündemle ilgili değerlendirmede bulundu.

SİZLER BU BÖLGE İÇİN SANSSINIZ

Bölgede geçmiş dönemde habercilik adına büyük işler yaparak kendinizi ispatlamış bir kurumsunuz, bu kurumun Çayırova’ya değer kattığına canı gönülden inanan bir kardeşinizim diyerek bölgede kendilerinin de hayra destek şerre fren olmak için çaba gösterdiklerini vurguladı.

Yerel gazetelerin büyük zorluklar içinde görev yaptığını belirten Demirkıran,bu bölgenin gelişmesi için hepimiz elimizi taşın altına koymamız gerektiğine inanıyorum.

Yönetim olarak büyük bir sorumluluk aldığımızın farkındayım diyen Demirkıran,ilçemizin gelişmesine ve kentleşmesine paralel olarak,bizlerde sanayide atılım yapmak ve ecdadımızın izlerini taşıyan mimaride bir site oluşturmak için çaba gösteriyoruz.Sizlerin bu manada bizlere katkınızı göz ardı edemeyiz diyerek,yeni ofisinizin hayırlı olmasını temenni ediyorum dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki