Sancaklı, Ercan Sarıkaya’ya gitti

05 Ocak 2016, Salı - 12:51


MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, yılbaşı gecesi Değirmendere’deki büyük kazada geçirdiği trafik kazası sonucu yoğun bakımda yatan Ercan Sarıkaya’yı yattığı hastanede ziyaret etti

 

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, yılbaşı gecesi Değirmendere’de geçirdiği trafik kazası sonucu yoğun bakımda yatan MHP İzmit İlçe eski yöneticisi Ercan Sarıkaya’yı tedavi gördüğü Umuttepe’de kampüsü içerisinde bulunan KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde ziyaret etti. Sarıkaya, açık yarası sebebiyle steril amaçlı özel oda da kaldığı için Sancaklı, Sarıkaya’nın ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti. Hasta ziyaretinde Sancaklı’ya MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, İl Kadın Kolları Başkanı Özge Keçeci’de eşlik etti. Hastanede bulunan Ercan Sarıkaya’nın eşi Ayşe Sarıkaya, babası Hasan Sarıkaya, annesi Seher Sarıkaya, ablası Arzu Yayar ve kız kardeşi Çiğdem  Taşdemir   ile hastane kantininde görüşen Sancaklı, Sarıkaya’nın durumu hakkında bilgi aldı. Sancaklı, Sarıkaya’nın ailesini bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu.

ELİMİZDEN NE GELİYORSA YAPACAĞIZ

Ziyaret sonrası hastane içerisinde Ercan Sarıkaya’nın son durumu hakkında konuşan Milletvekili Saffet Sancaklı, “ Ercan kardeşimizin durumu doktorlar tarafından gözlem altındadır. Doktorlar yaranın sürekli iyiye gittiğini söylüyor. Bizde kendisini ve ailesini geldik ziyaret ettik. Ercan, bizim arkadaşımız, kardeşimiz, partilimiz. Elimizden ne geliyorsa yapacağız bunu ailesine de söyledik.  Dileğimiz Ercan kardeşimizin birkaç gün sonra hastaneden yürüyerek çıkması. Bunu  içinde herkesin dua etmesini istiyoruz” şeklinde konuştu.

YÜRÜTEREK ÇIKARTACAKLAR
Sancaklı’nın ardından Sarıkaya’nın durumuna bir de İl Başkanı Aydın Ünlü değindi. Ünlü “Sarıkaya’nın durumu hakkında gerekli bilgileri aldık. Yoğun bakımda şu an da tedavisi devam ediyor. Bu uzun süreli bir tedavi olacak. Hepimizin duası onunla.  KOÜ’de ki tüm yetkililer bunun için her şeyi yapıyor. Moral ve motivasyonu iyi. Dr. Ayhan Arpacı’da durumunu bire bir takip ediyor. Ben inanıyorum ki doktorlarımız onu buradan yürüterek çıkartacaklar” ifadelerine yer verdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki