Sandığa sahip çıkmak için toplandılar

04 Mart 2015, Çarşamba - 13:10

 

AK Parti’de Cumartesi günü gerçekleşecek olan “Sandığa sahip çıkıyoruz” çalışması ile ilgili teşkilat başkanları önceki gün Gebze’de toplanarak durum değerlendirmesi yaptı.

 

AK Parti İlçe teşkilat başkanları toplantısı önceki gün Gebze’de gerçekleşti. AK Parti Kocaeli Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet İpşiroğlu yönetiminde gerçekleşen toplantıda, cumartesi günü gerçekleşecek olan ‘Sandığa sahip çıkıyoruz’ projesi ile ilgili görüş alış verişinde bulunundu. Toplantıya tüm ilçelerin teşkilat başkanlarının yanı sıra AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba ve Mehmet İpşiroğlu’nun yardımcıları katıldı

TOPLANTI CUMARTESİ GÜNÜ

Gerçekleşen toplantı ile ilgili olarak açıklama yapan  AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet İpşiroğlu; “ Cumartesi günü saat 14.00’da Kocaeli genelinde bulunan 3548 sandığımızda bu toplantıları gerçekleştireceğiz. Toplamda 28 bin 427 sandık yönetim kurulu üyesi ile bu toplantımızı cumartesi günü tamamlayacağız. Bu toplantılarda, herkes kendi sandığında görevli olacak. Sandıklarda 3+3+3 sistemi yani 3 kadın 3 erkek ve 3 de ana kademeden görevli arkadaşlarımız bulunacak. ’dedi.

AMAÇ SEÇİME HAZIRLANMAK

Geçen yıl bunun provasını yapmıştık diyen Mehmet İpşiroğlu ‘ Bu yılda yapıyoruz,  bu toplantıları yapmaktaki amacımız tamamen teşkilatlarımızı seçime hazırlamaktır’ şeklinde konuştu. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki