Sarıbay; Bina alımı konusunda sona geldik

Sarıbay; Bina alımı konusunda sona geldik
11 Mayıs 2016, Çarşamba - 11:31

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, alınacak il binasının yüzde 99 tamam olduğunu ifade etti. Fakat Sarıbay, yeni binanın nerede olduğunu açıklamadı.

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay parti binasında bir basın toplantısı düzenleyerek gündeme dair açıklamalarda bulundu. İl Başkanı Cengiz Sarıbay, alınması planlanan il binasıyla ilgili çalışmaların yüzde 99 tamam olduğunu ve sona geldiklerini açıkladı. Fakat Başkan Sarıbay, yeni binanın nerede olduğuyla ilgili bilgi vermedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize yapacağı ziyaretle ilgili kendilerine de davetiye geldiğini ifade eden İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cuma günü ilimize yapacağı ziyaretle ilgili bize de davetiye geldi. Fakat Van’da olduğum için katılamayacağım. Fakat burada olsam da katılmazdım. ‘Bunlar var ya bunlar, bu CHP’liler’ diye hitap ettiği sürece biz hiçbir zaman onun yanında olmayacağız. Hiçbir zaman da onu cumhurbaşkanı olarak görmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.


YÜZDE 99 TAMAM
Alınması planlanan il binasıyla ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “İl binası alımı konusunda sonra geldik. Bina işi yüzde 99 tamam diyebiliriz. Bir 10 gün içinde bu süreci tamamlayacağız. Binanın nerede olduğunu henüz paylaşmıyoruz. Konunun teknik detaylarını binayı tamamen aldıktan sonra paylaşacağız” şeklinde konuştu.

İzmit Belediyesi’ne ait nikah salonunda yaşanan krizle ilgili de açıklamada bulunan İl Başkanı Sarıbay, “Bize mikrofonun verilip verilmemesiyle ilgili bir durum yok. bana mikrofonu uzattı. Ben hayırlı olsun dedim ve mikrofonu milletvekilimiz orada olduğu için kendisine uzattım. Milletvekillerimizin yaptığı konuşmada da söyledikleri gibi çok siyasi bir içerik yok. Böyle basit şeylerle uğraşmamalılar diye düşünüyorum” açıklamasında bulundu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki