Sarıtoprak Ailesinin Acı Günü

Sarıtoprak Ailesinin Acı Günü
03 Ağustos 2016, Çarşamba - 15:09

Gebze bölgesinin tanınmış işadamlarından İlhamı ve Mehmet Sarıtoprak'ın kardeşleri Bayram Sarıtoprak genç yaşta yakalandığı amansız hastalık sonucu yaşamını yitirdi.

 

Sarıtoprak ailesi büyükleri cenazede buluştu. Son yolculuğuna sevenleri Sarıtoprak ailesini yalnız bırakmadılar.

SARITOPRAK AİLESİNİN ACISINA ORTAK OLDULAR

Cenaze namazına CHP Kocaeli milletvekili Tahsin Tarhan, Çayırova kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci, AK Parti belediye meclis üyeleri,Çayırova AK parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yöneticileri, CHP Çayırova ilçe örgütü başkanı Selahattin Kaya ve yöneticileri, Çayırova Saadet parti ilçe başkanı Yusuf Aksu yöneticileri, DP. Çayırova ilçe başkanı Kurban Aktaş ve yöneticileri, Bölgemizdeki CHP ilçe başkanları, il yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda İş adamları STK başkanları ve yöneticileri hazır bulundular.

DUALAR İLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Sarıtoprak ailesinin her kesim tarafından sevilen kişiliği ile tanınan (Merhum) Bayram Sarıtoprak(39) genç yaşta aramızdan ayrıldı Anadolu sağlık hastanesinde hayata veda etti. Bir süredir yakalandığı amansız hastalık ile mücadele eden Sarıtoprak hayata tutunamayarak Hakk'a yürüdü. (Merhum) Bayram Sarıtoprak’ın cenazesi öğle namazına müteakip Çayırova müftüsü İbrahim Kadıoğlu öncülüğünde Şekerpınar Deva Ulu camiinde kılınan cenaze namazı sonrası sevenleri son yolculuğuna gözyaşları arasında uğurladılar. Şekerpınar mezarlığı aile kabristanında defnedildi. Sarıtoprak’ Ailesi taziyeleri Sahibi oldukları Çayırova Toprak 2 düğün sarayında kabul etti. Bizde Yakıntakip gazetesi ailesi olarak, (Merhum) Bayram Sarıtoprak 'a Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki