AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir seçim çalışmaları kapsamında Dilovası'nın dört bir yanını turlayarak, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor

12 Ocak'ta Dilovası Belediye Başkan adayı olarak gösterilmesinin ardından sahaya inen ve Dilovası'nda vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Hamza Şayir, "Dilovası'nda her yaştan insanla, her kesimle bir araya gelerek gönül köprümüzü kuruyoruz. Vatandaşlarımızın, esnaflarımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın, derneklerimizin ve daha birçok kurumumuzun yönetimini ziyaret ederek fikirlerini ve önerilerini alıyoruz" dedi. 

 

MİLLETİMİZİN DERDİ BİZİM DERDİMİZ

Seçim Koordinasyon merkezini de ziyaret ederek burada vatandaşlarla bir araya gelen Şayir "Dilovalı vatandaşlarımızla sokakta, evde, dükkanda bir araya geliyoruz. Artık seçim merkezlerimizde daha çok vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Vatandaşlarımızın sorunlarını isteklerini dinleyeceğiz. Milletimizin derdi bizim de derdimizdir. Sürekli iç içe olduğumuz milletimizin dertlerini dinleyip çözüm üretmek her zaman önceliğimiz olmuştur” dedi.

 

GÖNÜLLERE GİRİYORUZ

Dilovası'nın her mahallesinde yaşayan vatandaşlarımız bizim için çok kıymetli” diyen Şayir, “Şehrimizin en ücra köşesindeki vatandaşlarımızın da sorunlarına çözüm üretmek ve rahat etmelerini sağlamak için yola çıktık. Gönüllere giriyoruz ve vatandaşlarımızın dertleriyle yakından ilgileniyoruz. Gittiğimiz yerlerde vatandaşlarımızın bizlere göstermiş olduğu sevgi bunun kanıtıdır. İnşallah halkımızın takdiri ile seçilirsek, gece gündüz demeden halkımız için çalışacağız. " diye konuştu.