Şebinkarahisarlılar açılışta buluştu

03 Mayıs 2015, Pazar - 23:56

Kendine ait yere taşınan Kocaeli – Giresun Şebinkarahisarlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin açılışı gerçekleşti. Çayırovalı dernek yöneticisi genç iş adamı Hisar asansör yönetim kurulu başkanı Zafer Öztürk ve çok sayıda Çayırovalı Şebinkarahisarlılar açılışta yerlerini aldılar.

Kocaeli – Giresun Şebinkarahisarlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, mülkiyeti kendine ait olan dernek lokalinin açılışı gerçekleştirdi. Gebze Hükümet Caddesi Yaylak İş Merkezi Kat 4 adresinde gerçekleşen açılışa; AK Parti Kocaeli Milletvekili adayları Cemalettin Kaflı, Yalçın Coştur, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Engin Güzel, ISU Bölge Koordinatörü Mahmut Yandık, , Mahalle Muhtarları, Dernek Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

 

BAŞKAN AVUTMANDAN TEŞEKKÜR

Açılışa katılan herkese teşekkür eden Kocaeli – Giresun Şebinkarahisarlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İlhan Avutman, “ Yönetim kurulu üyelerimizle yaptığımız özverili çalışma sonrası, derneğimize ait lokal aldık. Bugün açılışını gerçekleştirmek bizleri çok mutlu etti. Şebinkarahisarlılar olarak bundan sonra önemli çalışmalara imza atmayı hedefliyoruz. Bizleri bu önemli günümüzde yalnız bırakmayan herkese yönetim kurulum adına tekrar teşekkür ediyorum.’ dedi. Konuşmanın ardından halk oyunu gösterileri yapıldı. Daha sonra ise lokalin açılışı gerçekleşti. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki