Sedat Arı: 8 ilçede istediğimiz fotoğrafı aldık

28 Aralık 2014, Pazar - 22:46

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Adayı Sedat Arı, geride kalan ilçe kongrelerini değerlendirdi. Arı; “Kongresi yapılan 8 ilçede beklediğimiz fotoğrafı aldık” dedi.

ARI KONGRELERİ DEĞERLENDİRDİ

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan adayı olduğunu açıklayan Sedat Arı, geride kalan ilçe kongrelerini değerlendirdi. MHP Kocaeli teşkilatlarının örnek kongre sürecini geride bıraktığını söyleyen Sedat Arı, ilçe başkanlarına ahlaki ve tarafsız  duruşlarından dolayı teşekkür etti. Arı; “Şuana kadar ilçe kongrelerimizi demokratik bir ortamda gerçekleştirdik. Ülkücü kendi kararını sandıkta yansıttı. Biz geride kalan 8 ilçe kongresinde istediğimiz fotoğrafı aldık” dedi.

 

“KOCAELİ TABANIMIZ BİR OLMAK İSTİYOR”

Milliyetçi Hareket Partisi’nde temel noktanın saygı ve sevgi olduğunu vurgulayan Sedat Arı, önceliğinin parti içerisinde birliktelik ve kurumsallaşma olduğunu yeniledi. Arı, “Kendimiz istediğimiz için bu yola çıkmadık, ülkücü arkadaşlarımızla fikir alışverişi içerisinde aday olma kararını aldık. Tabanın beklentisi birleşmek. Bu birleşme ve toparlamada kollarımızı sıvadık. MHP bir ve ülkücüler tek yürek olursa, çalışma kendiliğinden gelecektir” dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki