Şehit ateşi Kocaeli'ye düştü

Şehit ateşi Kocaeli'ye düştü
10 Şubat 2016, Çarşamba - 10:34

Şırnak’ta PKK’lılarla çıkan çatışmada Şırnak 4. Hudut Komutanlığında vatani görevini yapmakta olan Gölcük İhsaniyeli Er Arif Subaşoğlu şehit oldu.

Şırnak’ın İdil ilçesine Köyceğit Hudut Taburu Komutanlığı'na bağlı Suriye sınırındaki Yüzsüren Hudut Karakolu sorumluluk bölgesinde, akşam saat 21.30 sıralarında bir grup PKK'lı sızma girişiminde bulundu. Sınırda nöbette olan askerler sızmayı fark edince çatışma çıktı. Güvenlik güçleri ve PKK’lılar arasında çıkan çatışmada 1 Asker şehit oldu 4 asker yaralandı. Şehit olan askerlerden biri de Gölcük İhsaniyeli Er Arif Subaşoğlu.

 

TERHİSİNE 28 GÜN VARDI

Şırnak’ın idil ilçesinde sınır nöbeti yapan askerler ve PKK’lılar arasında çıkan çatışma sonucu şehit olan Gölcük İhsaniyeli Er Arif Subaşoglu’nun ailesine acı haberi Gölcük İhsaniye Merkez Mahallesi 4382. Sokak’taki baba evine Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı verdi.  Mehmet ve Serpil çiftinin dört çocuğundan en büyüğüydü. Terhisine 28 kalmıştı. 28 gün sonra baba evine dönecekti, terhis haberi yerine şehit haberi geldi. Şehidin evine ateş düştü. Aile şehit haberiyle yıkıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki