Şeker ve Çakır Gebzelilerle demokrasi nöbetinde

Şeker ve Çakır Gebzelilerle demokrasi nöbetinde
02 Ağustos 2016, Salı - 11:31

15 Temmuz darbe girişiminin ardından meydanda demokrasi nöbeti tutan Gebzelileri yalnız bırakmayan AK Parti Kocaeli milletvekilleri İlyas Şeker ve Sami Çakır birlik ve beraberlik mesajı verdi

 

Gebzelilerin Kent Meydanındaki Demokrasi nöbeti devam ediyor. Hafta sonu Gebzelilerin demokrasi nöbetine destek vermek için Gebzelilerle bir araya gelen Ak Parti Kocaeli milletvekilleri İlyas Şeker ve Sami Çakır birlik ve beraberlik mesajları verdi. Her akşam Kent Meydanını dolduran, Demokrasi nöbeti tutan Gebzelileri; Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Sami Çakır, Gebze İlçe Kaymakamı Mehmet Arslan, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Soba, Ak Parti ilçe yöneticileri, STK’lar ve dernekler yalnız bırakmadı.

BİRLİĞİMİZİ KİMSE BOZAMAZ

Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve Sami Çakır Gebzelilere hitaben yaptıkları konuşmada birlik ve beraberlik mesajları verdi. Ülkenin dört bir yanında birlik ve beraberlik tablosunu oluşturanlara teşekkür eden Şeker ve Çakır, “Kıymetli Gebzeliler şu tabloyu görüp te duygulanmamak, gururlanmamak mümkün mü? Allah sizlerden razı olsun. Demokrasinize sahip çıktınız darbecilere gereken cevabı verdiniz inşallah gereken cezaları da verilecek. Sizler bizlerin arkasında olduğu sürece kimse önümüzde duramaz, birlik ve beraberliğimizi kimse bozamaz” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki