Şen Ailesinin Mutlu Günü

Şen Ailesinin Mutlu Günü
07 Ağustos 2016, Pazar - 14:46

Çayırovanın Tanınan Sevilen Siması Kenan Şen Oğullarının Sünnet Töreninde Dost ve Sevenleri İle Buluştu. Şen Ailesinin Biricik Oğulları Emir ve Eymen Erkekliğe İlk Adımını Attılar.

Çayırova’nın Sevilen ailesi Şen Ailesi Sünnet Merasiminde tüm dost ve sevenleri ile birlikte Oğullarının mutluluğunu birlikte yaşadı. Çayırova Kuştepe Cafe’de Gerçekleşen Sünnet törenine katılım yoğun oldu. Renkli karelerin yaşandığı salonda Şen ailesini yalnız bırakmayan dost ve sevenleri Sünnet şöleninde çekilen yöresel halay ayrı bir renk kattı. Şen ailesi misafirleri ile yakından ilgilendiler Yemek ikramında bulundular.

Sünnet Töreninde Renkli Kareler Yaşandı

Sünnet törenine, Bölgemizin önde gelen siyasetçileri ve genç iş adamları erkekliğe ilk adımını atan Emir ve Eymen’i bu mutlu günde yalnız bırakmadılar ve hediyelerini taktim ederek tebrik ettiler. Çayırova’dan çok sayıda Erzurumlular Sünnet töreninde buluştular. Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci, AK Parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç Erkekliğe ilk adımlarını atan Emir ve Eymen hediyelerini taktim ederek yalnız bırakmadılar.

Şen Ailesi Misafirleri İle Yakından İlgilendi

Sünnet törenine çok sayıda katılım gerçekleşti Çayırova belediye başkanı Şevki Demirci, AK Parti Eski Kocaeli AK Parti milletvekili Mehmet Ali Okur, Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç, ve yöneticileri, Çayırova belediye başkan yardımcısı Orhan Keskin, Çayırova AK Parti belediye meclis üyeleri, STK başkanları Çayırova Erzurumlular dernek başkanı Ahmet Akçay ve çok sayıda dost ve sevenleri sünnet töreninde yerlerini aldılar. Şen ailesi erkekliğe ilk adımlarını atan Emir ve Eymen ile gurur duydular. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak Delikanlılığa ilk adımını atan genç kardeşimizi kutluyoruz ilerisindeki hayatında başarı dileklerimizi sunuyoruz.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki