ŞENEL TAKİP’TE

Bölgemizin güçlü sivil toplum kuruluşlarından olan Tüm Karadeniz Sanayici İşadamları Derneği (TÜKSİAD) Başkanı Gültekin Şenel, Demokrat Parti Çayırova İlçe Başkanı Kurban Aktaş, Marmara otomotiv sahibi İşadamı Murat Kaya, Pin yapı inşaat ortaklarından İşadamı Ersin Zeytin, gazetemizi ziyaret ederek bir süre genel yayın yönetmenimiz Macit Kardeşle fikir alışverişinde bulundular.
12 Şubat 2014, Çarşamba - 16:04

Tüm Karadeniz Sanayici İş Adamları Derneği (TÜKSİAD) Kasım 2013'de 6.Avrasya İş Adamları Zirvesini Gebze'de düzenleyerek bütün dikkatleri üzerine toplamıştı. Zirve hakkında çeşitli bilgiler veren Şenel TÜKSİAD’ın projeleri hakkında da fikirlerini aktardı.

Böyle bir sanayi kentinde 6. Avrasya İş Adamları Zirvesini yapmak bizler için mutluluk verici bir durum" bu yolda tek başlarına hareket etmediklerini belirten Şenel sözlerine şöyle devam etti.

12 milyar dolarlık açığın kapatılması yönünde bizlerin üzerine düşen ne varsa, özellikle öz kaynaklarla yapabilmek adına çalışıyoruz. Gebze bu gün otomotiv, plastik, makine, boya-vernik, inşaat ve diğer kalemleri barındıran bir sanayi kenti. Bizler sanayi kentimizin gelişmesi ve marka olabilmesi için Karınca kararınca üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz İnşallah Bundan sonrada güzel projelere imza atarak yolumuza devam edeceğiz dedi. Yerel medyanın önemine de değinen Şenel, Bölgemiz çok hızlı gelişiyor ve göç alıyor, Gazeteci dostlarımız  çok güç şartlarda görevlerini yerine getiriyorlar. Yerel medya sayesinde anında birçok bilgiye sahip oluyoruz. Sizin şahsınızda Medya mensuplarımıza da teşekkür ediyorum. Bölgemiz için gerçekten çok büyük hizmetlere imza atıyorsunuz diyerek başarılar diledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki