Şentürk Ailesinin Mutlu Günü…

Şentürk Ailesinin Mutlu Günü…
18 Eylül 2016, Pazar - 22:00

MUHTEŞEM SÜNNET TÖRENİNDE BULUŞTULAR

Çayırovanın Tanınan Sevilen Siması Musa Şentürk’ün Biricik Oğulları Yağız Efe ve Ali Musa Erkekliğe İlk Adımını Attı.

Çayırova’nın Sevilen ailesi Şentürk Ailesi Sünnet Merasiminde tüm dost ve sevenleri ile birlikte Oğullarının mutluluğunu birlikte yaşadı.  Hafta sonu  bölgemizin gözde mekanı olan Kuştepe Mesire Alanında Bulunan Kuştepe Cafe’de Gerçekleşen Sünnet törenine katılım yoğun oldu. Renkli karelerin yaşandığı salonda Şentürk ailesini yalnız bırakmayan dost ve sevenleri Gurup Gülistan ekibinin okuduğu ilahiler ve dualar eşliğinde semazen gösterisi eşliğinde güzel dakikalar geçirdiler.Gebze Mehteran takımı sünnet merasiminde bir gösteri yaparak misafirleri coşturdu

Şentürk Ailesinin Mutlu Günü… (4).JPG görüntüleniyor

Sünnet Töreninde Renkli Kareler Yaşandı

Kale Yapı ve Kalecoş İnşaat yönetim kurulu başkanı İş Adamı Hüseyin Kalecoş Aile dostu olan Musa Şentürk’ü mutlu günde yalnız bırakmadı erkekliğe ilk adımlarını atan Yağız Efe ve Ali Musa’ya hediyelerini taktim ederek mutluluklarına ortak oldu.

Musa Şentürk Ev Sahipliği Yaptı

Sünnet törenine, Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yöneticileri, Yenimahalle gençlik platformu başkanı Refik Kaya ve yöneticileri, Kale Yapı ve Kalecoş İnşaat yönetim kurulu başkanı İş Adamı Hüseyin Kalecoş, Gazetemizin imtiyaz sahibi Macit Kardeş, Bölgemizdeki Bayburtlular ve önde gelen genç iş adamları erkekliğe ilk adımlarını atan Yağız Efe ve Ali Musa’yı bu mutlu günde yalnız bırakmadılar ve hediyelerini taktim ederek tebrik ettiler. Çayırova’dan çok sayıda Bayburtlular Sünnet töreninde buluştular. Ayrıca Şentürk ailesi öncülüğünde Sofra Döner Salonun deneyimli ekibin hazırlığı sünnet yemeğini misafirlere sunmanın mutluğunu yaşadılar. Şentürk ailesi erkekliğe ilk adımlarını atan Yağız Efe ve Ali Musa ile gurur duydular. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak Delikanlılığa ilk adımını atan genç kardeşimizi kutluyoruz ilerisindeki hayatında başarı dileklerimizi sunuyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki