Şentürk,Höbek teşkilatlarda görev üstlenmiş bir isim

18 Şubat 2015, Çarşamba - 23:44

AK Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Dr. Hakan Höbek, parti teşkilatlarını ziyaret ederek destek istedi

 

 AK Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Dr. Hakan Höbek seçil çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Dr. Hakan Höbek hemen her gün parti teşkilatlarını ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ediyor. Dr. Höbek önceki gün de ilçe teşkilatlarıyla bir araya geldi. İlk olarak AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba’yı ziyaret eden Dr. Hakan Höbek aday adaylığı başvurusunu yaptığını ve seçim startını verdiğini belirtti. Hasan Soba da çıktığı bu yolda Dr. Hakan Höbek’e başarılar diledi.

İzmit: Höbek teşkilatçıdır

AK Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Dr. Hakan Höbek’in sonraki durağı AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı oldu. Haftalık yönetim kurulu toplantısına katılan Dr. Hakan Höbek kendini tanıttı ve neden aday olduğunu anlattı. Özel bir programı nedeniyle toplantıya katılamayan İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz’ın yerine Başkan Vekilliği görevini üstlenen Erdoğan Şentürk teşkilatlardan gelen adaylar istediklerini belirterek, “Dr. Hakan Höbek de kuruluşundan bu yana partimiz teşkilatlarında aktif görevler üstlenmiş bir isim” dedi.

Derince ve Körfez

AK Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Dr. Hakan Höbek daha sonra sırasıyla Derince ve Körfez İlçe Teşkilatları’nın yönetim kurulu toplantılarına katıldı. Yöneticilerin büyük ilgi gösterdiği Dr. Hakan Höbek hem destek istedi hem de özellikle sağlık ve engelliler konularında yapmayı arzuladığı projeler hakkında bilgi verdi. Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin ile Körfez İlçe Başkanı Osman Badem ve yöneticiler, Dr. Hakan Höbek’i dikkatle dinlerken, teşkilatçı olmasının önemine vurgu yaptılar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki