Servis araçlarından darbe girişimine konvoylu tepki

Servis araçlarından darbe girişimine konvoylu tepki
06 Ağustos 2016, Cumartesi - 22:16

Kocaeli Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası, Kocaeli Ticaret Odası'nın da desteği ile 15 Temmuz darbe girişimine araç konvoyu ile tepki gösterdi.

Perşembe Pazarı’ndan yola çıkan yaklaşık 200 araç, Derince’den dönüp, Kandıra Sapağı’ nda turu tamamladı. 

Kocaeli Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası üyeleri konvoy öncesinde Perşembe Pazarı alanında toplanarak basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasını Kocaeli Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Taşçı okudu. 


MEYDANLARDA OLDUK
Taşçı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 
“15 Temmuz’da uğradığımız ihanet kalkışması sonucu zor günlerden geçiyoruz. Ama umutluyuz çünkü bu büyük millet birlik beraberlik içinde oldukça Allah’ın izniyle aşamayacağımız zorluk yoktur. Bunu o akşamdan beri büyük milletimiz gösterdi. Biz yönetim olarak o geceden itibaren üyelerimizle zaten meydanlardayız. O gece geç saatlerde tüm üyelerimize mesajla ulaşarak meydanlara çağırdık. Şoför esnafı her zaman milletinin devletinin yanında olmuştur. Aç kalmıştır, işsiz kalmıştır, icralık olmuştur, çocuğuna ekmek götürememiştir ama devletine milletine küsmemiştir. 15 Temmuz’dan beri her şeyi görüyorsunuz izliyorsunuz okuyorsunuz.

SERVİS ESNAFINA YAKIŞANI YAPIYORUZ
Biz servisçi esnafı olarak ilk geceden itibaren meydanlarda vatan nöbetinde bulunduk. Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklamasıyla yarın milletimizin meydanlardaki vatan nöbeti sona erecektir. Bu süreçte biz de servis işletmecileri odası olarak Kocaeli Ticaret Odası ile birlikte servisçi esnafımız ile vatan nöbetinin finalini araçlarımızla bir konvoy yaparak taçlandıralım istedik. Değerli esnaf kardeşlerim servisçi esnafına yakışanı yapıyoruz. Rabbim hepinizden razı olsun. Bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür eder. En samimi duygularımla saygılarımı sunarım. Bu arada tüm şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet diler gazilerimize acil şifalar dilerim” 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki