Sev Et Dünyası Açılışında Buluştular

23 Nisan 2016, Cumartesi - 14:29

Çayırova Fatih Caddesi (Sevim Market Yanında) Hizmete Bismillah Diyen Sev Et Dünyası “Et Bizim İşimiz” Sloganı İle Yeni Dekoru ve Geniş Mekanı İle Hizmetinizde.

Çayırovanın Önde Gelen Firmalarından Olan Sev Et Dünyası, 2016’ya Yeni Bir Vizyon İle Girdi. Özkan ve Tarkan Sır Öncülüğünde Yılların Tecrübesine Sahip Firmada, Yeni Hizmetler Güvenilir Şekilde Müşterilere Sunuluyor.

Yeni Mah. Fatih Caddesi No. 163/A (Sevim Market Yanı) Adresinde Çayırova Halkına Hizmete Yenilen dekoru ile deneyimli güler yüzlü ekibi ile hizmete Başlayan Sev Et Dünyası Yılların Verdiği Tecrübe İle Özkan ve Tarkan Sır Öncülüğünde ve deneyimli ekibi ile Bismillah Dediler.

ÇAYIROVALILAR SEV ET DÜNYASINDA BULUŞTU

Gelişen çağa ayak uydurmak noktasında var güçleri ile çalıştıklarını kaydeden firma sahibleri Sır Kardeşler, “İş yerimiz geniş alan üzerinde ve oldukça işlek bir mevkide. Bu nedenle müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Özellikle yeni yaptığımız dekor ile günlük taze et ve tavuk çeşitlerimiz ve sabahları taze günlük süt ürünlerimiz, ile Fatih Caddesinde halkımıza hizmet vermekteyiz dedi. Deneyimli ekibimizle işimize bu hassasiyet ile yaklaşıyoruz” şeklinde konuştular. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı doğrultusunda hareket ettiklerini ifade ettiler “Kurulduğumuz günden itibaren gerek aile büyüklerimin gerekse de bizler daha iyi kalite ve hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu bağlamda yeni yılda hizmetlerimize yenilerini eklemenin gurunu sizlerle yaşıyoruz dediler. Amacımız sektörün en iyisi olmak” diyerek sözlerini noktaladılar.

SEV ET DÜNYASINDAN MUHTEŞEM AÇILIŞ

Çayırova halkının beğenisini kazanan Sev Et Dünyası açılışına AK Parti Çayırova ilçe başkanı Zafer Kılıç, AK Parti Çayırova ilçe başkan yardımcısı Turan Kocagöz, Kocaeli AK Parti il yöneticisi İdris Demir, Merkez Emlak İnşaat yöneticileri Cafer Kılıç, Rüstem Dur, İmaj Erkek Kuaför sahibi Aziz Kılıçarslan ve Çayırovanın Sevilen siması Asım Köle hoca ve çok sayıda dost ve sevenleri açılışta yerlerini aldılar. Asım hoca tarafından okunan dualar ile açılış kurdelesi kesilmesi ile Sev Et Dünyası Çayırova halkının hizmetine girdi. Muhteşem açılışta Çayırovalılar Sev Et Dünyasına akın ettiler açılışa özel indirimli Et ve Tavuk çeşitlerinden faydalandılar. Firma sahipleri Özkan ve Tarkan Sır açılışına katılan dost ve sevenleri ile yakından ilgilendiler. Yeni Mah. Fatih Caddesi No. 163/A (Sevim market yanı) Çayırova adresinde ve irtibat 0262 744 00 02 numaralardan ev ve işyerlerine paket servisi mevcuttur. Bizde yeni hizmete giren Sev Et Dünyası çalışanlarına hayırlı işler bol kazançlar dileklerimizi sunuyoruz.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki