ŞİMDİ KONGRE ZAMANI

06 Kasım 2014, Perşembe - 11:45

 

Ak parti  7 Şubat tarihinde yapacağı il kongresi öncesi, İlçe kongrelerini bu hafta yapmaya başlıyor.

AK Parti Genel Merkezi’nde alınan karar ile Çayırova Ak parti ilçe başkanlığına aday gösterilen Zafer Kılıç, tek başına seçime girecek. Çayırova’da’ farklı bir yönetim anlayışı sergileyeceklerinin altını çizen KILIÇ, “Sevgi, saygı ve dostluk çerçevesinde yönetimimizi oluşturacağız. Ahlaki ve İslami değerleri olan bir yürüyüş sergileyeceğiz. Kongre ve liste çalışmalarının titizlikle devam ettiğini belirten Kılıç, Yönetim listemiz ise kongre saatinde belli olacak” dedi.

BU HAFTA 4 KONGRE
AK Parti’de bu hafta yapılacak olan dört ilçe kongresinin tarihleri şöyle: 6 Kasım Gölcük Kongresi saat 10.00’da Gölcük Kongre Sarayı, 7 Kasım Karamürsel Kongresi saat 13.00’te Belediye Kültür Merkezi, 8 Kasım Çayırova Kongresi saat 13.00’te Belediye Kültür Salonu, 9 Kasım İzmit Kongresi saat 13.00’te Atatürk Kapalı Spor Salonu. AK Parti Genel Merkezi’nin talimatı ile kongrelerin hepsi tek lise şeklinde yapılacak.

 

İL KONGRESİ 7 ŞUBAT’TA
Önümüzdeki hafta da devam edecek kongreler ve tarihleri ise şöyle: 15 Kasım Kartepe,16 Kasım Başiskele, 23 Kasım Darıca, 29 Kasım Derince, 30 Kasım Gebze,
3 Aralık Kandıra, 6 Aralık Körfez ve 7 Aralık Dilovası. İlçe kongrelerinin ardından
7 Şubat tarihinde Şehit Polis Recep Topaloğlu Stadı’nda Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla il kongresi gerçekleştirilecek.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki