Sinop İli Türkeli İlçesi Sarmaşık Köyü Derneği İftar Sofrasında Buluştu

13 Temmuz 2015, Pazartesi - 03:19

Çayırova Sinop İli Türkeli İlçesi Sarmaşık Köyü Derneği yoğun bir katılım ile Çayırova düğün salonunda bir iftar programı düzenledi.

Gerçekleşen programa Çayırova İli Türkeli İlçesi Sarmaşık köyü dernek başkanı Zekeriya Demirkıran ve Yöneticileri Çayırovanın sevilen hocalarının okudukları dualar ile iftar programına katılan ayrı bir güzellik kattılar. İftar programına STK başkanları birim müdürleri ve  çok sayıda Sarmaşık köyü dernek yöneticileri aileleri ile birlikte iştirak etti.

Çayırova Sinop Sarmaşık Köyü Derneği Bereket Ayında Buluştu

Yenilen yemekler sonrasında okunan dualar ile iftar programı gerçekleşti, çay ve sohbetler ile devam eden program sonrasında ise Dernek başkanı Zekeriya Demirkıran “Sinop İli Türkeli İlçesi Sarmaşık köyü Derneğimiz Çayırova ilçemizde çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Her geçen gün ise yeni arkadaşlarımız aramıza katılıyor. Yaşanan bu gelişmeler hem beni hem de dernek yöneticilerimizi mutlu ediyor. 2015 yılında yapacağımız kültürel etkinlikler ile çalışmalara ara vermeden sürdüreceğiz dedi. İlerleyen süreçte de üyelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimiz devam edecektir” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki