SKM AKAY’A EMANET

05 Mart 2015, Perşembe - 11:04

 

AK Parti teşkilatlarında kongre süreçlerinin ardından 7 Haziran Genel Seçimleri için de yapılanmalar devam ediyor. Bu kapsamda Çayırova Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun,  Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığı'na (SKM), Seçim İşlerinden  Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Akay’ın   getirildiğini açıkladı. Hedeflerinin seçimlerde en iyi çalışmayı sergilemek olduğunu belirten Coşkun , bu hedefi gerçekleştirmek için hep birlikte çalışacaklarının da vurgusunu yaptı.

SKM Başkanı Mehmet Akay görevinin hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak, “Partimiz ve ilçemiz için hayırlı olmasını diliyorum. 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan Milletvekilliği Seçimine ilçe gençlik kolları teşkilatımızla birlikte her zaman hazır olan alt yapımızla çalışmalarımızı başlatacağız ‘’dedi.

MEHMET AKAY KİMDİR.

 

2009’dan bu yana aktif siyaset yapan, 27 yaşında olan  Akay, Gençlik Kollarında; Halkla İlişkilerden Sorumlu Baş. Yard.Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başk. Yard. Sosyal İşlerden Sor. Başk. Yard. ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başk. Yard. gibi  birçok birime başkanlık ederek, başarılı çalışmalara imza attı. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki