SOBA 7 GARANTİ 8’İDE ALACAĞIZ

02 Mayıs 2015, Cumartesi - 23:11

 

AK Parti Gebze İlçe binasında gerçekleşen toplantıya İlçe yöneticileri ve çok sayıda basın mensubu katıldı. İkinci kez bölge basınıyla ilçe binasında bir araya gelerek 7 Haziran Milletvekilliği seçimleri öncesi değerlendirmelerde bulunan Hasan Soba, “ Biz daha önce teşkilatlar olarak temayüller yapıldı. Farklı toplantılarda görüşlerimiz alındı. Ama o toplantılarda bizim için 7 Nisan’da sadece listede kimin olacağı merak noktasından öteye geçmeyecektir. Bizim için orada hangi arkadaşımızın olduktan sonra liste en geçerli liste.7 Haziran seçimlerinde en yüksek oyu almak için çalışma yapacağımız listedir” dedi.

 SOBA’DAN OKUR’A TEŞEKKÜR!

Hepinizin bildiği gibi mevcut Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali Okur 7 Nisan’da açıklanan listede görev almadı diye konuşan Soba, “ Her şey nasip kısmet. Ben bu vesileyle Sayın Mehmet Ali Okur’a Milletvekilimize bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Ben Mahallede görev yaparken de çok çalıştım kendisiyle. Bu bir görev değişimi ve bayrak yarışıdır” diye açıklama yaptı.

 KAFLIYA TAM DESTEK!

 Cemalettin Kaflı iki dönem ilçe yönetim kurulu üyeliği yapmış geçen dönemde beraber çalıştığımız hemen hemen bu masadaki herkesin beraber çalıştığı İlçe Başkanımızdı diye konuşan Soba,”Ben aynı zamanda kendisinin 2.buçuk yıl yardımcılığını yaptım. Çok güzel çalışmalar yaptık. Çalışmaktan keyif aldığımız bir arkadaşımızın teşkilatlardan çıkan birinin Milletvekili adayı olması biz ayrıca mutlu etti. Bu bayrak yarışında Cemalettin Kaflı ile birlikte Gebze’ye yeni yapılacak yatırımlar yeni çalışmaların bugüne kadar yapılanların üzerine daha çok koyarak yeni ve başarılı görev süresi tamamlayacağız. Bu nedenle Sayın Cemalettin Kaflıya şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Yeni görevinde başarılar diliyoruz. Her zaman yanındaydık ve bundan sonra daha da güçlü bir şekilde yanında olacağımızı özellikle ifade etmek istiyorum” dedi.

Ak parti İlçe Başkanı Hasan Soba konuşmasında ayrıca şunları ifade etti,  “Aday tanıtım programında tüm ilçelere oy hedefi verildi. Geçmişte bu hedefleri tutturduk. Yeni hedefi de tutturacağız. Hedefimiz bunun üzerinde bir oy almak. Bir haftada 2 bin 590 programda yaptık. 5 bin 640 kişilik bir ekiple seçimde görev yapacağız. 6 bin kişilik bir ekiple seçime giriyoruz. 23 Mayıs’ta da başbakanımız Kocaeli’ye gelecek. Gebze olarak üzerimize düşeni yapacağız. Seçim çalışmaları kapsamında her sabah 07.00’de evden çıkıyorum. Üzerimize düşeni yapıyoruz. 8 vekil almak için gece gündüz çalışıyoruz”.Dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki