SOBA HIZ KAZANDIRDI

08 Ocak 2015, Perşembe - 14:46

 

Ak parti Gebze ilçe başkanlığına seçildiği günden beri herkesi mi kucaklayan Hasan Soba ve ekibi takdir toplamaya devam ediyor

Gebze’de uzun yıllar sonra ilk kez çift listeli kongrede Başkan seçilen Hasan Soba, toparlayıcı tutumu ve her kesime yaklaşımıyla Gebze’li hemşerilerinin taktirini toplamaya devam ediyor.

 

 

Seçildiğin günden itibaren Parti’yi seçim varmış gibi organize eden Soba, günlerinin neredeyse tamamını parti çalışmalarına ayırarak yaklaşan milletvekilliği  seçimleri öncesi partinin bütün organlarını zinde tutuyor. Dernek ziyaretleri ve toplantılara yoğun bir şekilde katılım gösteren Soba , bunun yanında Partiye gelen misafirleriyle de yakından ilgilenerek sorunlarına çözüm üretilmesi konusunda yardımcı olmaya devam ediyor.

Alışık olmadık ilçe başkanlığı modeli sergileyen Soba,Gebze’li vatandaşların dikkatini çekerek ,partili partisiz her kesimin sorunlarıyla yakından ilgilenmesi Gebze’li vatandaşların siyasetçilere güven duymasını sağladı.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarToplam 1 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

akpartili
08 Ocak 2015, Perşembe, 18:00
10 dan fazla mahalle başkanı ve 60-70 mahalle yöneticisi tasfiye edilirken nasıl toparlayıcı olunuyormuş anlamadım.Bu yaziyi yazan gazeteci kimse iyi araştirsın
haber yazılımı: buki