Son Söz Milletin

28 Ekim 2015, Çarşamba - 16:09

1 Kasım genel seçimlerine sayılı günler kaldı, hafta sonu seçime girecek olan siyasi partiler son hazırlıklarını tüm hızlarıyla yapmaya devam ediyorlar.

Mitingler,Kahve toplantıları,ev toplantıları,hasta,taziye ziyaretleri yapan siyasi partiler artık seçimlere saatler kala son rütuşlarını yapıyorlar. Her parti sesli yada görsel olarak programlarını açıkladı. Her kesimin oyunu alabilmek için gayret gösteren siyasi partiler kendi programlarını seçmene anlatarak 1 Kasım seçimlerinde destek istediler.

SEÇMEN İKİNCİ KEZ SON SÖZÜNÜ SÖYLECEK

Bir yandan kararsız seçmeni etkilemeye çalışan siyasiler,diğer taraftan oylarını artırmak için bütün çabalarını sergilediler. 1 Kasım sabahı başlayacak olan genel seçimlerde şimdi söz sırası sandığa gidecek milyonlarca vatandaşta Pazar günü yapılacak olan seçimlerde gönlündeki partilere oy verecek olan seçmenler kendi partilerinin mecliste temsili için oy kullanacaklar

DOSTLUK, BARIŞ, KARDEŞLİK KAZANSIN

Gazetemize açıklamalarda bulunan vatandaşlar, seçimlerin ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ederek, unutmayalım ki bu toplumda yüz yüze bakıyoruz. Seçimler gelip geçici, bir birimizi kırmadan incitmeden sandıklara gitmeliyiz. Kazanan ülkemiz olsun, dostluk olsun, barış olsun, kardeşlik olsun dileklerinde bulundular hafta sonu seçimlerinde hak eden kazansın dediler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki