“Sorumluluğumuz Arttı”

02 Kasım 2015, Pazartesi - 13:42

7 Haziran Genel Seçimleri’nin ardından ikinci kez Kocaeli Milletvekili seçilen Tahsin Tarhan, seçim sonuçlarını değerlendirdi. CHP olarak sorumluluklarının arttığının altını çizen Tarhan, konuşmasını teşekkür ederek tamamladı.
TEŞEKKÜR ETTİ
Seçim sonuçlarını değerlendiren CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, “Türk milleti 5 ay aradan sonra ikinci kez demokrasi sınavını verdi. Öncelikle 5 ay arayla ikinci kez şahsıma Kocaeli’ni TBMM’de temsil etme görevi veren yurttaşlarıma teşekkür ediyorum. Partili yöneticilerim, il, ilçe örgütlerim, gençlik kolları ve kadın kollarında görevli tüm arkadaşlarım bu seçim döneminde büyük bir özveriyle çalıştılar benimle birlikte. Gece gündüz demeden mahalle mahalle, köy köy, sokak sokak, pazar pazar dolaştık ve CHP’yi anlattık. Partililerime teşekkürlerimi borç bilirim” diyerek sözlerine başladı.
HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜ ÇAĞRISI
Tarhan son olarak, “Büyük bir kesimin oyunu almayı ümit ediyorduk, oylarımız artmasına karşın sonuçtan üzüldük. Kısa zaman içinde partililerimizle bir araya geleceğiz ve sonuçları değerlendireceğiz. Şimdi CHP olarak sorumluluğumuz her zamankinden daha fazla. Bundan böyle de, hep olduğumuz gibi yine mazlumun, ezilenin, çalışanın, işçinin, emekçinin yanında olacağız. Türkiye’nin geleceği için umut olmayı sürdüreceğiz. Muhalefet partilerinin oy kaybettiği bir dönemde Mecliste daha çok çalışacağız. Buradan iktidar partisine çağrım, hiç kimsenin kendini hukukun üstünde görmemesidir. Bu düşüncelerle tüm halkımıza teşekkür ediyorum.”diyerek sözlerini tamamladı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki