‘Sorunlara çare biziz

17 Şubat 2015, Salı - 12:06

Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı’nın Ocak ayı divan toplantısı Gebze Kent Kültür Merkezi’nde önceki akşam gerçekleştirildi.

Toplantıya SP Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik, il, ilçe yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanları ve partililer katıldı. Toplantında bir konuşma yapan SP Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik, “Bugün içinde bulunduğumuz dönem ve 7 Haziran seçimleri en önemli seçimlerdir. Bugün ülkemizde herkes şikâyetçi. Emek gücünü kaybetmiş, alım gücü azaldı” diye konuştu

SANDIKTA CEVAP VERECEĞİZ

Çelik konuşmasına şöyle devam etti: “Mahallelerde her hafta toplantılar yapılıyor. Milli görüşü ve ülkemizin hedefleri var. Bu hükümet ülkenin gerçek gündemini hiç konuşmadı. Bu ülkede işçinin sıkıntısı, faiz, iç ve dış borç, sanayi durdu, işçi, esnaf perişan ama kimseden ses çıkmıyor. Bu gidişatı durduracak olan SP’dir. Burada tüm gözler Saadet Partililere bakıyor. Bu sıkıntıları SP dışında konuşan olmadığı gibi çözecek başka kimse de yok. 7 Haziran seçimlerinde de üzerimize düşeni yapacağız. Bu hükümetin cevabını sandıkta verilecek. Bunun için herkes üzerine düşen görevi yapmak zorundadır” dedi. Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam edildi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki