SORUNLARA ÇÖZÜM BULMAK İÇİN BURADAYIZ

05 Nisan 2015, Pazar - 23:23

AK Parti Çayırova Yenimahalle Sandık Danışma Kurulu Toplantısı önceki gün yapıldı.

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Çayırova Belediye Başkan Yardımcısı Fikriye Çelik, Kadın Kolları Başkanı Banu Çürüksulu Demir, Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun, AK Parti Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi Ayşin Balcılar, Mahalle Başkanı Hüseyin Ünler ve birçok partilinin katıldığı programa ilgi oldukça yoğundu.

ÜNLER; SEÇİM SADECE MİLLETİ İKNA ETMEK DEĞİLDİR

Toplantı da açılış konuşmasını yapan mahalle başkanı Hüseyin Ünler, “Yenimahalle olarak 2014 yerel seçimlerinde yüzde 65 oy, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ise yüzde 75 oy oranı alarak partimize destek verdik. Önümüzdeki genel seçimde de aynı desteği vereceğimizden ve partimize katkı sunacağımızdan hiç şüphemiz yok. Bizler mahalle teşkilatları olarak ilçe teşkilatımız ile sorunların çözüm bulması noktasında birer köprüyüz. Bizler kademe fark etmeksizin gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Mahallemizde genel ve yerel anlamda yaşanan sorunları tespit ve takip edip koordineli bir şekilde çözüme ulaşmasını noktasında çalışmaya devam ediyoruz. 7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleşecek olan Milletvekilleri Genel Seçimleri bizim için en önemli seçimlerden biri. Seçim bizim için sadece sandıkta milleti ikna etmek değil, milletin sürekli gönlünü ve kalbini kazanmayı hedeflemektir. Hedeflerimize ulaşmak noktasında bizim için bir oy bir oydur bu yüzden İnanıyorum ki önceki seçimlerde olduğu gibi bu genel seçimde de başarılı olacağız.” Dedi.

ÇÜRÜKSULU DEMİR; HALKIMIZLA İLETİŞİM KURUYORUZ

Mahalle Başkanı’ndan sonra söz alan Kadın Kolları Başkanı Banu Çürüksulu Demir ise; “Biz Çayırova AK Parti kadın kolları olarak yaptığımız ziyaretlerle halkımız ile birebir iletişim kurarak partimiz ilkelerini ve hedeflerini anlatıyoruz. Ülkemizdeki birliğimizi ve dirliğimizi korumak için daima çalışıyor ülkemizin üzerine oynanan oyunları bitirmek için çalışmalarımızı her geçen gün daha da arttırıyoruz. 7 Haziran 2015 Milletvekilleri seçimlerine gelecek olursak seçimin önemini ve hedeflerimizin farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Hedeflerimiz doğrultusunda en alt kademeden tutunda en üst kademeye kadar koordineli bir şekilde çalışarak Çayırova’ya daha iyi hizmetler yapabilmek ve halkımızın sorunlarını çözebilmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz.” Dedi.

KILIÇ; SORUNLARA ÇÖZÜM BULMAK İÇİN BURADAYIZ

Çürüksulu Demir’in ardından konuşmalarını gerçekleştirmek üzere Çayırova AK Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç kürsüye geldi. Başkan Kılıç konuşmasında; “7 Nisan da milletvekilleri adaylarımız belli olacak ve seçim çalışmalarımız 1, 1.5 aydır başlamış durumda. Biz işimizi ciddiye alıyoruz sadece sandıkta oy alalım gerisi teferruat diyerek değil, halkımızın her daim yanında olarak onların sorunlarına çözüm bularak çalışıyoruz. Bizler yaptığımız programlar çerçevesinde Belediye Başkanımızın da katılımıyla kapı kapı dolaşarak halkımızın sorunlarına çözüm bulmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Farkındayız ki dış mihrapların bizlere düşman olmamaları için sebep yok. Biz ki İMF’ye borcumuzu ödedik, dünyanın en büyük 3.Havalimanını yaptık, 3.köprümüz yapım aşamasında onların hoşuna gitmeyen ne varsa iktidarlığımızın süresince yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Halkının yanında olan, halkının sorunlarını ve isteklerini yapan bir hükümet olduğumuz için bize düşmanlar. Ama milletimiz artık eskisi gibi değil bu oyunlara göz yummuyor.” Sözlerine yer verdi. 

DEMİRCİ; ÇAYIROVA’DA TAŞLAR YERİNE OTURDU

Kılıç’ın ardından konuşmasını gerçekleştirmek üzere Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci kürsüde yerini aldı. Başkan Demirci; “Çayırova’da taşlar yerine oturdu. Ben teşkilattan gelen bir belediye başkanı olarak her daim teşkilatımızın yanında olduğumu belirtmek isterim. Bizler Çayırova’da teşkilatlarımızla koordineleri olarak çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Hedefimiz daha çok çalışmak, eksikleri gidermek, daha çok projeler üretmek. Biz bu mevkiye sadece koltukta oturmak için değil halkımızın isteklerini yerine getirmek ve Çayırova’yı daha yaşanılabilir bir yer olabilmesi için geldik.” Dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki