SP Körfez’de başkan Ömer Faruk Coşkun

05 Mayıs 2015, Salı - 09:19

 

Saadet Partisi Körfez ilçe teşkilatında başkan Recep Sarıdoğan'ın milletvekili adayı olmasının ardından boşalan göreve Ömer Faruk Coşkun getirildi

 

 

Saadet Partisi Körfez ilçede başkan Recep Sarıdoğan’ın Kocaeli milletvekili adayı olmasından sonra boşalan koltuğa Ömer Faruk Coşkun getirildi. Aday olduğu için bu görevden ayrılan Sarıdoğan, yeniden yapılacak kongre ile tekrar göreve gelebilecek. Yapılan açıklamaya göre; Recep Sarıdoğan’ın Kocaeli Milletvekili adayı olmasından sonra, ilçe başkanı olarak Ömer Faruk Coşkun atandı. Daha önce de yönetim kurulu içinde bulunan Ömer Faruk Coşkun, göreve başlar başlamaz seçim çalışmalarındaki aktif yerini aldı.

 

SARIDOĞAN DÖNEBİLİR

Recep Sarıdoğan seçimler sonrasında ilk hedefinin meclise gitmek olduğunu ama bunun olmaması halinde de ilçe başkanlığını Ömer Faruk Coşkun’un yürüteceğini, daha sonrası için ise konuşmak için erken olduğunu söyledi. Yapılacak olan ilk kongreye kadar Ömer Faruk Coşkun ilçe başkanlığı görevini yürütecek. Recep Sarıdoğan ise aday olması ve seçilmesi halinde eski görevine dönebilecek.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki