SP Yeni İlçe Yönetimini Tanıttı

SP Yeni İlçe Yönetimini Tanıttı
22 Mart 2016, Salı - 11:37

Geçtiğimiz aylarda Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanlığı'na getirilen Samet Gürsoy haftalık Olağan İlçe Teşkilat Toplantısını gerçekleştirdi. Açıklamasında son günlerde yaşanan terör olaylarına değinen Gürsoy yeni yönetimini de kamuoyuna tanıttı

Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy haftalık basın toplantısını gerçekleştirdi. İlçe binasında gerçekleştirilen toplantıya Gürsoy ve yönetiminin yanı sıra partililer de katıldı. Toplantıda terör olayları hakkında konuşan SP İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy ayrıca SP İzmit İlçe yeni yönetim kadrosunu kamuoyuna tanıttı.

 

DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ

"Uzunca bir süredir, alçakça planlanmış kanlı bir oyunun hedefi olduğumuz açıktır" diyerek sözlerine başlayan Gürsoy, "Ancak Türkiye tarihi geçmişi ve engin tecrübesi ile büyük bir devlettir. Aziz milletimiz en zor dönemlerde, en zor badireleri atlatmıştır. Bu karanlık dönemi de el ele omuz omuza vererek atlatacaktır. Bundan önce olduğu gibi 'hesabı sorulacak', 'güvenlik zafiyeti yok', 'terörün belini kıracağız', 'kimse Türkiye’nin gücünü test etmeye kalkmasın' gibi bilindik ifadelerle geçiştirilecek mi yoksa sorumluluk sahibi bir yetkili çıkıp istifa edecek mi? Biz partimiz olarak terörle mücadele konusunda devletimizin her zaman yanındayız" şeklinde konuştu.

 

UYUM İÇERİSİNDE

Açıklamasının devamında yeni yönetimini tanıtan Gürsoy, "Göreve başladığımız günden bugüne kadar gerekli istişareler ve planlamaları gerçekleştirdik. Bu bağlamda ilçe yönetimimiz ve başkanlık divanımızı oluşturup çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu görevi üstlenen kardeşlerime teşekkür ediyorum. İzmit’e yön verecek uyum içerisinde çalışacak bir yönetime sahibiz” diyerek sözlerini noktaladı.

 

SAADET PARTİSİ İZMİT İLÇE YÖNETİMİ

Teşkilat Başkanı Ali Paksoy, Planlama ve Koordinasyon Başkanı Ahmet Akbulut, Seçim İşleri Başkanı Emirhan Bölükbaş, Tanıtma Başkanı Harun Beyaz, STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmet Zeki Paksoy, Eğitim Başkanı Faruk Özgür, Mahalli İdareler Başkanı Ahmet Gökmen, Ekonomik İşler Başkanı İbrahim Bıyıklı, Sosyal İşler Başkanı Yusuf Kaçar, Mali İşler Başkanı Hüseyin Toruk, İlçe Sekreteri Murat Karaturp.

 
 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki